Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti nem sajnáljátok a deutschla...

Ti nem sajnáljátok a deutschlandsberg-i buszsofőrt?

Figyelt kérdés

[link]

Természetesen a halottakat is nagyon sajnálom, de valahogy nehéz lehetett azzal a tudattal élni, hogy 18 ember halálát okozta, részben önhibáján kívül. Ráadásul a cikkből az is kiderül, hogy nagyon szegény volt a családja.



#busz #sofőr #tragédia #Deutsclandsberg
2017. jan. 26. 19:20
 1/4 A kérdező kommentje:
2017. jan. 26. 19:23
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Leszállhatnának az emberek mások dolgairól, ha úgyse segítik azokat, akikről dumálnak/megosztogatják stb, mert szánalmas. Törődjön mindenki a saját dolgával (ami magyarba biztos nem probléma mentes).


A média által felkapott dolgokon csámcsognak az emberek, de csak azt tudom mondani: Máshol a világban folyamat születnek és halnak meg az emberek. Senki se megy oda, gyászolja stb a család,ismerősökön kívűl.

Vagy senki se fog segíteni azokon, akiken tényleg kellene. Éhezéses, betegeskedő embereken.


Az nyissa ki a száját, aki támogatja is azt, akinek bármi téren kell segítség, ha meg nem, akkor legyenek szívesek leakadni mások problémái kibeszéléséről, mert undorító.

2017. jan. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én együtt érzek ezzel az emberrel. Nagyon is. Azt is tudom, hogy rég meghalt.
2017. jan. 27. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon sajnálom őt. Mindegyiket tömegbalesetet okozót iszonyatosan sajnálom, amelyik túlélte. Nem lehet semmi ezzel a tudattal együtt élni.
2018. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!