Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért vagyok rosszul ha az...

Miért vagyok rosszul ha az iskolára gondolok?

Figyelt kérdés
Ha tanulok és eszembe jutt hogy holnap iskola akkor összerándul a gyomrom és ideges leszek annyira hogy még tanulni se tudok tovább.

2017. jan. 29. 16:07
 1/4 anonim válasza:
43%

Mert az iskola egy haszontalan pénznyelő, azért. Ráadásul össze vagy zárva egy halom idiótával, akik visszahúznak!

Elpocsékolsz 12-16 évet az életedből, hogy ne legyen időd értelmes dolgokat tanulni, amiért nem csak minimálbért, vagy munkanélküli segélyt kapnál.

2017. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
43%
Elsőnek nagyon igaza van.Ugyan ez van velem is csak nálam az hogy összevagyok zárva egy rakás idiótával akik csak egymást tudják b*sztatni.-.-
2017. jan. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szorongas... sokan kuzdunk vele.
2017. jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélgess valakivel erről a szorongásodról.

Akár szüleiddel, barátaiddal, szakértővel.

Ha magával az iskolával nincsen bajod, jól tanulsz, tudsz teljesíteni, akkor nyilvánvalóan nem arról van szó, hogy lusta vagy tanulni, és parázol a dogáktól.

Osztálytársaiddal, tanáraiddal jól kijössz? Nincsen olyan tanár, akitől félsz? Esetleg olyan tantárgy, amit hiába tanulsz nem megy jól?

2017. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!