Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tudtok erről a nemrég...

Mit tudtok erről a nemrég felröppent hírről?

Figyelt kérdés

Néhány hete a rádióban hallottam /fél füllel, érintőlegesen/, hogy megszüntetnék azokat a szociális otthonokat, ahol az idős, elaggott, vagy magukat önállóan ellátni már nem tudó, de még nem kórházi kezelést igénylő emberek jelenleg élnek.

Tudtok valamit erről?


2010. máj. 7. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam még róla,de miért ne lehetne igaz?Elmegyógyintézetet is zártak már be úgy,hogy szélnek eresztették a betegeket,akkor ilyen alapon sajnos bezárhatják a szociális otthonokat is,szélnek eresztve a tehetetlen öreg embereket.Szégyen!
2010. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehéz elhinni, ugyanis ez is üzlet.Az ismeretségi körömbe ketten vannak otthonba. Egyikért 84000, másikért 120000 ezer Ft-ot kell fizetni havonta.
2010. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyum ilyen szociális otthonban gondozó, de még ő sem hallott róla... Remélem, nem így lesz. Az ápolók annak ellenére, hogy ők etetik, pelenkázzák, gondozzák az öregeket igen kevés fizetést kapnak!
2010. máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Magam is erre gondoltam. Nemcsak az ápoltak kerülnének veszélybe, de a személyzet is gyarapítaná a munkanélküliek táborát. Nekem is van egy rokonom, aki ilyen otthonban van már tíz éve. Önálló ellátásra már képtelen, a testvérei pedig idős kisnyugdíjasok. 55 ezer forint körüli a rokkant nyugdíja és abból kap valami zsebpénzt az otthonban. Mi lenne vele?
2010. máj. 7. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!