Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok..Van egy barátom,távkapcsolatban vagyunk,nagyon szeretjük egymást ezzel nincs probléma. Rajta kívül viszont nincsenek barátaim. Az osztálytársaimmal a suliban elvagyunk,de nem nagyon vannak közös témáink,nem járunk el semerre...Hétvégén a barátommal vagyok,de azért jó lenne,ha lennének barátnőim... szerintetek mit tehetek? (Bulizni nem szeretnék eljárni,nem az én világom..)

2017. febr. 16. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne búsulj! Ennek kétezernél is több volt:

[link]

2017. febr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mert olyan vagy mint én.
2017. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én nekem még barátom sincsen...:S de szerintem biztosan akad valaki az osztálybol meg ha nem akkor vedd ugy hogy te egy különleges ember vagy akinek nem lehetnek barátai mert más küldetése van ezen a földön... valami sokkal fontosabb:)
2018. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!