Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nincsenek igazi barátaim? Mit...

Nincsenek igazi barátaim? Mit tegyek a magány ellen?

Figyelt kérdés

Egész nyáron nem voltam szórakozni, csak dolgoztam megveszekedett erővel. Olyan szívesen járnék moziba, színházba, koncertekre, de egyedül annyira rossz.


Egyszerűen nem érti meg senki (még az a néhány ember sem, akivel néha beszélgetek az interneten), hogy társaságba akarok menni. Beülni valahová, beszélgetni intellektuális módon, jóízűeket nevetni, inni esetlen egy sört, vagy egy pohár fehérbort.


Ez egy átlagos fiatalnak minden hónapban megadatik legalább egyszer. Mit csinálok rosszul? Hol ismerkedhetnék, barátkozhatnék? Segítsetek, mert magányos vagyok.


L/19


2014. júl. 22. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szinte hasonló cipőben járok, csak nekem van egy kiépített baráti köröm ami nagyon jól funkciónál, viszont kezdünk eljutni arra a szintre hogy a kisebb nagyobb korkülönbségek meglátszanak.

Szórakozni állítólag voltam, de nem igazán élveztem.


Ha már én is sírtam egy kört íme a megoldások:

Biztos van egy ember akit ki lehet mozdítani az otthonából. A korodból adódóan most már befejezted a középsulit. Ami azt jelenti hogy legalább 50 ember már volt osztálytársad. Közülük egy sincs akivel jóba lennél? Ha városban (vagy közel) laksz, akkor csak fel kell menni és ismerkedni kell (ami sokkal könnyebb ha az ember jól néz ki).

Az írásodból úgy érzem neked nem az a vágyad hogy "fő megyünk pesre oszt csak megba' valaki". Ezért sok hely kilőve, de vannak olyan kocsmák, pubok ahol az ember úgy ismerkedik hogy észre sem veszi (akácfa söröző).


Ahogy végig pörgetem amit írtam, nem igazán tudtam segíteni, de már ki nem törlöm. Talán ha visszaírsz, akkor eszembe jutnak alternatív megoldások.

2014. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kedves vagy. :) Az osztálytársaimmal kölcsönösen utáltuk egymást, olyannyira hogy még bankettre sem hívtak el. Sajnos nincs ötletem, viszont azt az egyet tudom, hogy több emberrel, csapatosul, társaságban szeretnék elmenni szórakozni. Nem vágyom semmi másra.
2014. júl. 22. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!