Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek Magyarországon is...

Szerintetek Magyarországon is működne a Free Hugs nevű kampány?

Figyelt kérdés

Free Hugs/Ingyen ölelés.

http://www.youtube.com/watch?v=N3FJuKjS5uY

És még a többi videót is érdemes megnézni!:D

Magyarországon szerintetek odajönne valaki egy idegenhez valaki,hogy ingyen kapjon tőle egy ölelést?

Te odamennél?:D

Mert én igen:):D:P


2010. máj. 8. 23:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Engem senki idegen ne ölelgessen mert nem élvezem, sőt ha a kutyáim is velem vannak akkor még egy kis kórház is lenne belőle az önkéntes ölelkezőnek... Nem arról van szó hogy besavanyodott csak minden embernek más a jó érzés...
2010. máj. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

:) Pár éve a Móricz Zs. körtérnél csinálták ezt. :)


Én érdeklődve néztem, de nem mentem oda, eleinte az hittem, kandi kamera (nem akartam a tv-ben szerepelni), aztán utána azt néztem, nem-e trükkös zsebesek véletlenül, de nem azok voltak :)


Most már eltelt pár év, változtam én is.. Mostmár simán odamennék és megölelném! :)

2010. máj. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

ennek a bevezetése már évekkel ezelőtt megtörtént.

bemutatta a Fókusz vagy valamelyik hasonló műsor.

sőt, a saját szememmel is láttam őket Bp.-en az Örs vezér terén egyszer. de nem volt akkora sikerük, mint külföldön.


én személy szerint nem kérek ilyenből. nem akarom, hogy egy idegen ölelgessen. meg zavarna a tömeg is, hogy mindenki látná.

2010. máj. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
51%
Első! Itt nem az "élvezésről" van szó. Ez egyfajta, a mára már rég elfeledett sima, szimpla szeretet továbbadása. Mert igenis, ha megnézed az utcán járókelőket, egyre savanyúbb mindenkinek az ábrázata! Nehogy már ennyi ne férjen bele :) Poénnak is jó.
2010. máj. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Első vagyok, sajnálom én nem így fejezem ki a szeretetem és nem is nagyon szeretek egy idegent. Amúgy meg nem nagyon tehetek róla hogy inkább a csak a kutyáimmal megyek ki akik nem komálják ha valaki közel jön csak úgy és gyanúsan viselkedik. :D Ezt tanulták. Amúgy én jókedvűen megyek ki de ez is olyan dolog hogy nem attól lesz valaki boldog hogy vigyorog, én nem szeretek vigyorogni de attól még jó a kedvem, csak szeretek komolyan nézni mert úgy hülyén hangzik de kényelmesebb.
2010. máj. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Én odamennék az biztos, pedig amúgy utálom ha ölelgetnek:D
2010. máj. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Jahh:D meg a magad vigasztalására is jó módszer...Csakúgy odamész valakihez,és megöleled..nagyon egyszerű az egész!:D én ezt majd az ismerősi körömben fogom nevezetni:D
2010. máj. 8. 23:59
 8/27 anonim ***** válasza:
86%

De azt gondolom Te sem szereted, ha te kedvesen mosolyogsz valakire (pld. egy idegenre) és az rád se hederít...


Egyébként sajnos ezért is tart itt ez a világ, ahol tart, mert mindenki fél mindenkitől, meg az érzelmektől, meg hogy kinevetik, meg meglátják, meg mit szól a tömeg, stb...


Én már jó régóta csak azzal foglalkozom, hogy ha én jól érzem magam, érezze jól magát más is. :) Pld. ha egy idős néni beszédbe elegyedik velem az utcán, én megállok, és beszélgetek vele pár mondatot, szívesen. Még akkor is, ha sietek. Ettől utána mindig olyan jó érzésem támad.

2010. máj. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
49%
Nem nagyon szoktam másokat figyelni meg mosolyogni rájuk. Nekem elég az ha én jól érzem magam és eléggé lefoglal a saját életem. Én ugyan pont az vagyok aki letojja mit gondol a többség... De nekem így jó.
2010. máj. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ja igen,ha valaki rám sem hederít,azt nem bírom.:S mondjuk..az ismerősi körömben sokszor a laza kis egymásra mosolygást nem én kezdeményezem,hanem az ismerőseim..szóval én meg visszamosolygok..és olyankor jó érzésem van:D
2010. máj. 9. 00:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!