Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért védik, szeretik az...

Miért védik, szeretik az emberek ennyire a zsidókat? Abba nem gondolnak bele, hogy ők a zsidók szemében csak gójok, tehát egyenértékűek egy állattal? Nem veszik észre, hogy a zsidók nem kardoskodnának mellettünk, mint ahogy ők teszik?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 00:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

Ja, persze.

Az araboknak meg kötelező az egész világot fegyverrel megtéríteniük (dzsihád), hisz ezt írja a Korán.

2010. máj. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
nem kene altalanositani
2010. máj. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
A zsidókat nem védik és szeretik, hanem vannak épelméjű, és tisztességes emberek, akik elítélik a fajgyűlöletet és a népirtást. Ezt egy náci jellem sajnos soha nem fogja felfogni ésszel.
2010. máj. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
Ez is Amerikából terjedt át az egész világra. Bár annyira sehol nem nyalnak a világon a zsidóknak, mint az amcsik. A zsidók meg mindig oda mennek élősködni, ahol sok pénz, meg hatalom van, annakidején a Római Birodalomba, amíg voltunk valakik a Monarchia idején akkor ide is, most meg Amerikába...
2010. máj. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
én speciel nem vagyok náci, de undorítónak tartom, hogy a zsidók felsőbbrendűnek tartják magukat.
2010. máj. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

itt lakok a "zsidónegyedben", kultúrált, rendezett környék, és nem félek éjszaka huligánoktól..Itt minden ember tisztességesen néz ki, nincsenek parasztok, a lényeg, hogy szeretek itt lakni, és szeretem az itt lakó embereket is, nem vagyok benne biztos, hogyha akárki ideköltözhetne, ugyanilyen maradna minden..

Hát én mindössze ezért. És nem általánosítok, biztos vannak tajparaszt zsidók is, de legalább attól nem kell tartanom hogy éjszaka kirabolnának, vagy megvernek az utcán...

19/L

2010. máj. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

Nem vagyok zsidó,de zsidógyűlölő sem ,és nem is kardoskodok mellettük! Az pedig nem igaz,hogy MINDEN zsidó szemében a többi ember egyenlő az állattal! Ez csak egy antiszemita állítás!

Városunkban a legtisztességesebb kereskedő zsidó!

Tegyük fel,hogy vannak közöttük,akik valóban úgy gondolkodnak,ahogyan állítod? Mennyivel rosszabbak mint sok magyar,akik a cigányokat tekintik állatnak,és kiakarják őket írtani? Pedig a cigányok is emberek!

Elég sok olyan írást olvastam már itt a Jobbikosoktól,ami csak a másik ember iránti gyűlöletről szól!

Arról már nem is érdemes beszélni,hogy mennyire gyűlöli és kihasználja egyik magyar a másikat!

Nem kellene általánosítani,és a gyűlöletkeltés helyett in kább a békességre kellene törekedni.

2010. máj. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
te álomvilágban élsz kedves kérdező.
2010. máj. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Még az sem volna meglepő, ha a hozzád hasonlókat látva így gondolkodnának.
2010. máj. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%

Én azokat az embereket utálom, akik nem tudnak emberien viselkedni.

Minden ember lehet jó és rossz, meg szürke, tökmindegy, hogy zsidó vagy sem....

Felőlem hupilila is lehet, ha normális...

Általánosítás, általánosítás...

2010. máj. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!