Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért védik, szeretik az...

Miért védik, szeretik az emberek ennyire a zsidókat? Abba nem gondolnak bele, hogy ők a zsidók szemében csak gójok, tehát egyenértékűek egy állattal? Nem veszik észre, hogy a zsidók nem kardoskodnának mellettünk, mint ahogy ők teszik?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 00:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%

Jól bekajálta a kedves kérdező is a mostanában "divatos" propagandát.

Nyílván vannak ROSSZ emberek - és vannak JÓ emberek.

Ugyanakkor nem minden zsidó rossz ember, de kétségtelen tény, hogy nem is jó az összes.

Lehet, hogy neked is vannak/lesznek zsidó haverjaid, akikről nem is tudod először, hogy zsidók. De ők igazából csak egy háziállatot szeretnének, azért lesznek a közeledben. ha-ha-ha


egy gój 19/F

2010. máj. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Jó, hát higyjetek amit akartok. Én ezt zsidó ember szájából hallottam. Viccelt volna?
2010. máj. 9. 11:33
 13/16 anonim ***** válasza:
37%

nem igaz amit a kérdésben állítasz... a zsidók nem tartják állattal egyenértékűnek a többi embert.

ugyanúgy van köztük normális is, meg öntelt is, mint ahogy általában.

2010. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%

A zsidóknál igenis vannak érdekszövetségek. Mivel agyon lettek kompenzálva, ezért ezek a rétegek jelentős pénzekhez is jutottak, valamint benne van a szokásos, csakazértnemengemalkalmazolmertzsidóvagyok? játék.

Ha a magyaroknál lenne ekkora összetartás, már rég uralnánk a világot.

2010. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%

A kérdező kommentje:

Én ezt zsidó ember szájából hallottam. Viccelt volna?


Én meg azt hallottam zsidó ember szájából, hogy "szeretlek". Viccelt volna?


Persze, vannak hülye zsidók. Meg buta nők. Meg ápolatlan, agresszív férfiak. Meg műveletlen, beképzelt amerikaiak. Meg lopós cigányok. Meg pedofil papok. Ki kardoskodik mellettük? Legföljebb az édesanyjuk.


Viszont a legjobb barátaim között vannak zsidók, és ha ők úgy bánnak egy állattal, ahogy velem, akkor nyugodt szívvel bíznám rájuk a kutyámat.

2010. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
42%

Ja igen, a zseniális gój=állat duma. Ezt én is hallottam már egyszer egy közeli ismerősömtől, aki próbált meggyőzni hogy "mocskos zsidók így meg úgy...", ekkor elsőkézből tapasztalhattam meg, milyen agymosást végezhetnek az emberen a "nagy magyar eszmék". Ezt a dolgot most nem áll szándékomban jobban részletezni, de azért felvilágosítanálak, hogy a gój nem azt jelenti, hogy állat. A gój szó, mai értelemben szimplán annyit tesz "nem zsidó", régen "népet" jelentett(ha akarsz nézz utána).


Az, hogy egyesek "annyira védik a zsidókat" abból fakad, hogy egyesek olyan nézeteket vallanak miszerint "a Földön sem szabadna létezniük". Ez egy jó érzésű emberből, aki nem származás, vallás, hanem személyiség alapján ítéli meg az embereket fölháborodást válthat ki. Ez nem azt jelenti, hogy szereti őket, pusztán annyit jelent, nem kívánja senki halálát vagy negatív megkülönböztetését, azért, mert mondjuk zsidónak születik, és képes épp ésszel belátni, hogy a származás nem feltétlenűl vonz magaután, egy adott viselkedési formát, ebbőlkifolyólag az embereket nem lehet általánosítani, születésük alapján megítélni, amiből egyenesen következik, hogy nem megfeleló viselkedési forma egy egész népcsoportot gyűlőlni. Ahogy helytelen kijelentés az, hogy "minden magyar jó", ugyanúgy helytelen megállapítás az, hogy "minden zsidó rossz".

Az meg megint más kérdés, ki számít zsidónak, magyarnak, franciának, vagy bármi másnak, tekintve hogy a népcsoportok keverednek, ráadásúl kiváncsi lennék példáúl a kérdező meddig tudja visszavezetni a családfáját. Vajon képes több mint 1000 évre visszamenőleg bizonyítani, hogy a honfoglalás óta egyszer sem keveredett semmilyen külföldi vér a családjába, ne adj isten zsidó? Persze nem kell 1000 év, ennél sokkal közelebbi felmenők között is lehet pl zsidó, vagy cigány, akármi más, mivel a legtöbben jó, ha a dédszüleikkel tisztába vannak, nemhogy pl 1800-as, 1700-as évekbeli elődeikkel (apai és anyai ágon)Erre lehet mondani, hogy "Az már régen volt, az a vér már rég kiveszett. Én már magyar vagyok" hát hogyne, csak hogyha, mondjuk 200 évvel ezelőtt valaki megöli egyik felmenődet a származása miatt, akkor te megse születsz és a jelenben nem vallhatnád magyarnak magad...


Ezt a példát csak azért hoztam föl, hogy érzékeltessem származás alapján előítéleteket alkotni, többszempontból is értelmetlen.

2010. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!