Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki "otthon" van az angyal...

Valaki "otthon" van az angyal témában?

Figyelt kérdés

Szóval az angyalok neveire lennék kíváncsi, hogy ha esetleg van akinek több ismerete van róluk, mint a Wikipédiának. Elsősorban a nephilimek érdekelnének. Már tudom a jelentésüket nagyjából... angyal és ember utódait foglalja magába, bár találtam olyan forrást, ami bukott angyalokról írt. Ha esetleg valaki tudja vagy talált elméletet erről azt is megköszönném, ha tudatná velem azt. Egyébként amire főként kíváncsi vagyok az a nephilimek nevei. Ha vissza vezethető akkor azoknak a szüleiknek a személye is érdekelne. Meg az, hogy ha lehet tudni démon és angyal vagy démon és ember gyerekeiről akkor az ő neveik is érdekelnének. Ha internetes forrásból vannak ismereteitek, akkor, ha nem nagy kérés, a forrás linkje is jól jönne.


Amiket én átnéztem: [link]


[link]


[link]



2017. febr. 24. 08:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!