Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudom már sokan kérdezték, de...

Tudom már sokan kérdezték, de a magyarok miért ilyen ellenségesek egymással?

Figyelt kérdés

Más népek is ilyenek? (azok írjanak,akiknek személyes tapasztalatuk van más nemzetekkel,jártak külföldön)

23/F



2017. febr. 26. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ez nem így van. Mindenhol lehetnek rossz indulatú ellenséges emberek. Csak divat ezzel fröcsögni hogy "hülye magyar hozzáállás".
2017. febr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lilith1994 válasza:
40%

Elég sok kulfoldivel találkoztam már és angolul beszélgettem is parral. Minden országban vannak bunkok/ellensegesek és kedvesek.

Azt szurtem le hogy azok akik sok pénzzel rendelkeznek le nézik azt aki kevesebbel.(több példát is tudok hozni) Szóval szerintem nem csak a magyarok tudnak ellenségesek lenni

2017. febr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én Spanyolországban voltam sokáig, ott az emberek (a vadidegeneket is) öleléssel, mosollyal, puszival köszöntik egymást (minket is). Sokkal közvetlenebb, kedvesebb, vidámabb, szabadabb nép. Könnyedén összebarátkozol ott idegenekkel is akár az utcán, es itthon azért nehezen kivitelezhető. Ja, és a humoruk is jó a többségnek.


Természetesen minden nemzetben megtalálhatóak a bunkó, gonosz emberek, úgy, ahogy a vidámak, kedvesek is. Ezt általánosságban írtam, amit kint láttam nagy többségben, az ez volt.

2017. febr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
43%
Olvass utána googlen. Belénk van kódolva.
2017. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
39%

Külföldön ugyan ez van, erőszak, rosszindulat, ellenségesség, ez nem a Magyar nép, hanem az emberiség betegsége.

Az a baj, hogy sokan nem is éltek külföldön, de hajtogatják ezt a "gonosz-magyar" baromságot.

2017. febr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Voltam kint Ausztriában és Németországban dolgozni. Ausztriában mi voltunk a kezdő csapat egy cégnél, nem tudtuk jó lesz e a meló. Jó lett kitúrtak engem és egy másik borsodi srácot Szombathelyiek. Ott ment a borsodi (nyirségi, nógrádi) vagy senkiházi vagy. Haverjaikat akarták kivinni. Törökök, jugoszlávok, németek nagyon kedvesek voltak.

Németország: Szálloda, személyzeti szálláson 1 emeletnyi magyar és szlovákiai magyar sok volt a lány. A lányok kavarták a szart, párjukat manipulálták. Ja de csak magyarokat utálták. Volt kint egy román nő na ö volt még nagyon szemét.

2017. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem semmi.Köszönöm a válaszokat.
2017. márc. 2. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!