Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jason Derulo - 'Swalla' feat...

Jason Derulo - 'Swalla' feat Nicki Minaj & Ty Dolla $ign valaki elmondaná kb. miről szól a szövege?

Figyelt kérdés

2017. márc. 1. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

[link]

másold be vers szakonként a google fordítóba angolról magyarra és meglátod nagyjából miről szól :D A szerelemről kezd vartyogni,de nagyon költőien fogalmaz,minden spannak ott kell lennie,lányok meg ilyenek össze-vissza. Tipikusan olyan party zene amit tucatjával nyomnak ki az USA-ban hogy 2 hónapig hallgassák aztán utána azt sem tudják,hogy létezett ilyen. De mondom ilyen amcsi buliról szól.

2017. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
okke köszii:)
2017. márc. 2. 17:12
 3/5 Flash! válasza:
94%

Swalla azaz swallow "lenyelni".Egyèni fantàziàdra van bízva mit ki nyel le/be.

Egyèbkènt a : "folyik a pezsgő,lekerül az összes felső" - tiszteljük a nőket mert megèrdemlik az erkölcsös viselkedèsük mèltóvà teszi őket arra hogy ne csak szextàrgykènt tekintsünk ràjuk ' ègisze alatt írodott amcsi lekuros-parti"ÀRenBí" divatzene ami hàt igen nem a 20èv múlva is ezt rakjuk be category.

De a klip az hatalmas 'D

2017. márc. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2017. ápr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
76%
Uhh... Ezt én is hallgattam régen (nem tudtam angolul) és most újra meghallgattam és uhh, hihetetlen miket hallgattam, Úr Isten! 😂 De amúgy maga a zene az jó, csak a szöveg, hát az elég... Hadd ne mondjam milyen
2020. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!