Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt már valakinek szerencséje...

Volt már valakinek szerencséje találkozni Janza Katával előadás után?

Figyelt kérdés
Szeretnék vele találkozni, és arra lennék kíváncsi, mennyire közvetlen ilyen helyzetekben, és viseli jól, ha darab után megvárják a Mozsár utcában. A darab amúgy egy Musicalmesék lenne. Szívesen olvasok személyes történeteket is :)

2017. márc. 4. 16:51
 1/3 anonim válasza:
100%

Igen, a Rómeó és Júlia után. Bár elmondhatom, hogy szinte az összes művésszel találkoztam.


17/fiú

2017. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondolom kedves és közvetlen volt :)
2017. márc. 12. 14:24
 3/3 anonim válasza:
100%

Nagyon nagyon tüneményes. Imádni való. Gratuláltam neki a Barátok közt béli szerepéhez is. Azt mondta az is egy jó kis szerep. (volt)... Nagyon aranyos volt de sietnie kellett. Mondjuk én se szívesen beszélgetek az emberekkel, amikor mi játsszuk a Dzsungel könyvét és este tízkor jövök ki a színházból.


17/fiú

2017. márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!