Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miben értük el a legtöbb...

Miben értük el a legtöbb fejlődést? Pl vallás, irodalom, stb.

Figyelt kérdés
Szerintem az ételekben (gasztronómiában). Ételek-italok, orvosság, fűszerek. Rengeteg étel van és feltaláltuk a tüzet?

2017. márc. 12. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy számítógép kicsit komolyabb dolog, mint egy paprikás krumpli.
2017. márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:D :D Első, kiégtem. :D Egyébként teljesen jogos. Nyilvánvaló, hogy a legtöbb fejlődést a tudományban és az ehhez szorosan kapcsolódó területeken értük el. A valláson jót mosolyogtam.
2017. márc. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A számítástechnika csak pár évtizedes. Ezért mondtam példákat évszázados dolgokra. Ennyi idő alatt (pl 1961) keveset lehet fejlődni szerintem.
2017. márc. 12. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Azért a számítástechnika fejlődését ettől sokkal korábbról kell kezdeni. Jó néhány ezer évet lazán vissza lehet menni az időben. És akkor még csak a szorosan kapcsolódó dolgokról beszélünk.
2017. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nyomorultak porig alázásában, kifosztásában, megcsonkításában és kinyírásában. Ha valamiben, hát ebben értük el szédületes fejlődést.
2017. márc. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!