Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Zavarja az embereket, ha...

Zavarja az embereket, ha buszon, egyéb közlekedési eszközökön könyvet olvasok?

Figyelt kérdés
2017. márc. 13. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hangosan olvasol akkor nem.
2017. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért kellene, hogy zavarjon bárkit is? Fejtsd már ki légy szíves, hogy mire gondoltál. Én egyébként vonattal járok dolgozni minden nap és rendszeresen olvasok a vonaton. El nem tudnám képzelni, hogy ez bárkit zavar.
2017. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A múltkor Marcel Proust Az eltűnt idő nyomának negyedik kötetét olvastam a buszon, amelynek címe Szodoma és Gomora. Két fiatalabb fiú elkezdett rám mosolyogni.

Az nyilván nem zavaró, amikor hallgatják a buszon a zenéjüket, a kisebbség ordítozik, de a könyvolvasás.

Egyszer egy adventista hölgy szólt nekem, hogy ha ilyet olvasok, el fogok kárhozni.

2017. márc. 13. 21:07
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha esetleg téged feszélyez az, hogy mások mit gondolnak arról amit olvasol, akkor tegyél nem átlátszó borítót a könyvre. De véleményem szerint nem kell az ilyen emberekkel foglalkozni.
2017. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egy Jehova Tanúihoz tartozó is megállított egyszer. Azt mondja, látom, hogy szeret olvasni, de sajnos csak egyetlen könyvnek van jövője, a többi nem vezet sehová. Régen ő is szeretett olvasni, de már csak időpazarlásnak tartja.
2017. márc. 13. 21:26
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
A vallásos emberekkel jobb elővigyázatosnak lenni. :)
2017. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A mosolygás sokmindent jelenthet, de azt nem igazán, hogy zavarod őket. A Jehova Tanúknak kötelező úton-útfélen téríteni, ehhez le kell valamilyej indokkal szólítaniuk az embereket, nálad ez a könyvolvasás volt, másnál más. Engem rendszeresen azzal állítottak le egy időben, hogy milyen cuki gyerekeim vannak, akarom-e, hogy elnyerjék az örök életet.

Hidd el, nem zavarsz te senkit.


e

2017. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%
Én vallásos ember vagyok, és mégis történelmi érdkelődésből Hitler hatalomra jutása című könyvet olvastam. Annyi ember talált be hogy hogy képzelem....
2017. márc. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az olvasásról, hanem bigott és tudatlan emberek mindenbe való beavatkozásáról. Ha valakit zavar, ha mellette olvasnak, akkor az illető elmeállapotát érdemes vizsgálni, nem az olvasást.
2017. márc. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Attól függ mekkora könyvet olvasol.
2017. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!