Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy a közlekedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a közlekedési eszközökön mást se hallani a lányok szájából azon kívül, hogy mennyit isznak hétvégén?

Figyelt kérdés
Sajnos ez nem korhoz kötött. Láttam 16 évestől egészen 40-ig. Ha ez így van, akkor már normális lányt, akivel el lehet menni múzeumba, könyvtárba, koncertekre, kirándulni, már nem is lehet találni.
2016. febr. 24. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%

Rossz helyen laksz/közeledben sok a kozmopolita-elkényesztett-libsi tinilány...


Mondjuk nálam a sort máig vezeti egy fészbúkos iskolatárs - nekem nem volt ismerősöm, de haveromnak igen így az ő hozzápofázása miatt láttam - valahogy így szólt a csaj kiírása "tök jó lesz a péntek *másik csaj neve*! Megleszünk rendesen b*szva". Mother of god, és ez 2010ben. Szóval mi lehet ma...?


De a jegyzőkönyv miatt: a srácok se jobbak. Sőt, ők harsányabban hírdetik az "alkoholizmus szentségét".

2016. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7%

Ők már emancipált lányok tudod.

Én azt is gyakran hallom, hogy ki kivel van együtt és kikkel kavarnak egyszerre és, hogy ez milyen rossz mert "x" barátnőjük pasija az egyik akivel kavar, de közben a csaj az ő expasijával is ágyba bújik néha és mekkora ribi, stb...

2016. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
#1: Nekik biztos van Ostobenkó Kurvа Videókészletük Paris Hiltontól. :D
2016. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

"Rossz helyen laksz/közeledben sok a kozmopolita-elkényesztett-libsi tinilány... "


Furcsa én épp azt tapasztalom, hogy a "nemzeti érzelmű" nyakába keresztel grasszáló keresztény lányok a legnagyobb ribik a világon, akik iskola helyett is kocsmázós képeket posztolgatnak a face-n.

2016. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4#

Szerintem csak Tibi atyának a vallását követik.

2016. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%

#4


Látom liberó, fájt az igazság. Jól le is szavaztatok, orvul a többi hibbant belpesti hipsterrel együtt. Lesz mit kitárgyalni a szombati "yolo" parti keretei között. A tizedik "jéger" után...

2016. febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

6-os :-D


Kettőnk közül ki visít itt mint egy leszúrt malac? Bár tudom ma már azokat is el kell kábítani vágás előtt, szóval nem jó példa. Szóval kinek is fáj az igazság? Most nem akarok facebook profilt linkelni, pedig tudnék, pont a napokban futottam bele egy ilyen posztba, ahol nagy nemzeti csaj vedeli a töményet kép aláírás: "Anatómia TZ-helyett" -a lány egészségügyi középiskolába jár, leendő kisgyerek és csecsemőgondozó, már ha nem bukik ki addig.

2016. febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezért megy el néhány embernek a kedve attól, hogy legyen kapcsolata. Szerencsére egy barátnőm volt, de nem szándékozok több kapcsolatot kiépíteni inkább. Világéletemben nagy antialkoholista, antinikotinista voltam, sosem vonzottak a bulik.
2016. febr. 24. 22:42
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is eljárok szórakozni, de attól még el lehet menni velem múzeumba, könyvtárba, koncertre és kirándulni is, attól még, hogy valaki egy héten egyszer kiengedi a gőzt és megiszik pár sört nem lesz már alkoholista ribizli. Lehet hogy vannak olyan lányok akik tényleg sokat isznak de azok nem antialkoholista palit fognak választani maguknak..
2016. febr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Pesti, egyetemista, "emancipált" nő vagyok, mégsem járok bulizni szinte soha, és inni akkor sem szoktam. Ha a szilveszteri 1 dl pezsgőt leszámítjuk, amit éjfélkor inni szoktam, akkor soha nem iszom.

Nem mindenki egyforma, szerencsétlenül alakultak a dolgaid, ha csak ilyen nőkkel hoz össze az élet.

2016. febr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!