Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A külföldiek miért azzal...

A külföldiek miért azzal bélyegzik meg Magyarországot, hogy "Itt vannak a legszebb nők"?

Figyelt kérdés

Szerintem semmivel sincs több szép nő,mint bárhol,mégis amikor a legtöbb külföldi Magyarországról beszél,akkor biztosra lehet venni,hogy pozitívumként azt fogja említeni,hogy szép nők vannak. Főképp olyan külföldiekre gondolok,akik nem különösebben jártak még itt,csak hallottak rólunk.

A legtöbben talán be tudják határolni Magyarországot,el tudnak minket helyezni,és nem az amerikaiakra gondolok itt,akiknek fogalmuk sincs,hogy melyik bolygón élnek,hanem más európai emberekre. Hiszen valamelyest kötelességünk,hogy ismerjük Európát és az európai országokat,illetve legyenek ismereteink ezekről az országokról,nemzetekről(lehetőleg pozitív),de a legtöbb európai ember,akik szóba hoznak minket,csak annyit tesznek hozzá,hogy sok csinos nő van. Persze,legyünk büszkék,de mégis kiábrándító és lehangoló,hogy mi,magyarok,pusztán ennyit tudunk felmutatni. Nem vagyunk nagy területű,erős gazdasági pontenciállal bíró ország,a társadalmunk elöregszik és néhány régió kivételével nem vagyunk kiváltképp fejlettek. Viszont a népességünkhöz képest mi adtuk a legtöbb Nobel-díjas tudóst,jók vagyunk a vízi sportokban,sőt,régen még a fociban is sikeresek voltunk,finomak az ételeink,szép történelmi városaink vannak,ez eléggé pozitív és nem felszínes.



"6 : 3 volt az eredménye annak a legendás labdarúgó-mérkőzésnek, amelyet a magyar futballválogatott vívott 1953-ban a londoni Wembley Stadionban az angol labdarúgócsapattal, és amelyen a magyarok legyőzték a 90 éve veretlen Angliát."



2017. márc. 14. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Egy külföldi sem mondja, hogy itt vannak a legszebb nők. Ezt a magyarok mondják.
2017. márc. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De,igen. Nem rég ismerkedtem meg egy külföldi sráccal,és mikor mondtam,hogy magyar vagyok,ő azt válaszolta,hogy "Az menő,a magyar nők a legszebbek"
2017. márc. 14. 16:45
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Egyetértek az elsővel.


Magyarország legnagyobb csodáit meg nagy nevezetességeit leginkább csak magyarok ismerik, beleértve a legszebb nőket a világon, a legjobb paprikát, a legakármicsodát.


Mindegyiket mi találtuk ki és terjesztjük. Más nem.


Ha talán ezt visszamondja egy-egy külföldi, az valószínűleg azért van, mert találkozott magyarokkal, vagy hallotta valakitől, hogy mi ezeket állítjuk magunkról, így mikor ő találkozik egy magyarral, akkor ezeket előhúzza...


Ami a nőket illeti, minden kelet-európai nő nyitott a nyugati férfiakkal szemben, főleg a pénztárcájuk miatt, és ugyanezen okokért nem is kell nekik túlságosan megerőltetni magukat a "legszebb magyar nőkkel", körülbelül ennyit elég is mondaniuk. Plusz egy kóla.


//////


(Nem, nem gyűlölöm sem a nőket, sem Magyarországot. Az egyetlen dolog, amit gyűlölök itt, az a modernitás.)



Ha viszont azt gondolod, hogy Magyarország csak a "legszebb nőit" tudja felmutatni (ahogy állítod), akkor ugyanitt szeretnélek tájékoztatni, hogy igazán fogalmad sincsen arról, hogy miről beszélsz. Beleértve a többi jelentéktelen marhaságot, amit felsoroltál...

2017. márc. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Puskást szokták felhozni vagy a Lánc hidat ha megtudják hogy magyar vagyok.
2017. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Eddig még én is csak magyaroktól hallottam, hogy a magyar nők a legszebbek.

Mikor olyan listákat, összeállításokat olvasgatok, hogy kik a legszebb nők, legszebb színésznők, vagy milyen nemzetiségű csajok tetszenek a legjobban, soha sehol nem kerültek még szóba a magyar lányok.

Sőt, én sem vagyok azon a véleményen, hogy a magyar lányok/nők különösebben szebbek lennének, mint mások. Igazából a többség teljesen átlagos, főleg, mert egyformán sminkelnek.

Elég megnézni a szépségversenyeket az elmúlt években. Mintha egy tucat elb**ott klón vonulna fel.

2017. márc. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
40%
Szerintem ezt a magyarok mondják, a külföldiek meg azt, hogy itt vannak a legkönnyűvérűbb nők. Meg Lengyelországban. :D
2017. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jártál te már külföldön hogy milyen kotvány ott a felhozatal? Nem véletlen mondják...
2017. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Meg a cseheknél ugye
2017. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!