Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz a felkapott...

Mit szóltok ahhoz a felkapott hírhez hogy egyetemisták árulják magukat egy kis mellékesért?

Figyelt kérdés
Ok hogy kell a pénz meg stb dehát ha már idáig süllyednek éljenek ebből ez a legősibb szakma...
2010. máj. 10. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem mostani hír,csodálom hogy most ért el hozzád:)Az én városom tele van főiskolásokkal,és nagyon soknak van "szponzora".:)
2010. máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igazából semmit, inkább szomorú, hogy csak erre van lehetőségük, mert gondolom ők sem így számoltak ezzel.
2010. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak egyetemisták csinálják. Egyetemre is felvesznek már minden hülyét. Én is egyetemista vagyok Debrecenben, de nálunk ez nem divat.
2010. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki qrvának született, az így is-úgy is csinálni fogja. Tökmindegy milyen kifogással, mire kell a pénz. Most tandíjra, aztán autóra, lakásra, végül a gyerek tandíjára... ugyanmár...

Én nem tudok sajnálkozni rajtuk, az én -kétkezi munkás- szüleim sem tudtak anyagilag támogatni, de inkább takarítani, babysitterkedni és pincérkedni mentem esténként. Nem KELL prostituáltnak lenni, ők választják ezt az utat.

2010. máj. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

ez valakinek még újdonság?

lassan az lesz hír ha valaki NEM árulja magát..

2010. máj. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
23:09: én is a DE-re járok. Nem divat? A szükség nagyon sok esetben törvényt bont. Aki erre kényszerül, nyilván nem fogja magára kiírni, hogy ebből fizeti az albit/kolit. Te nagyon naiv lehetsz. Indulj ki magadból: ha te ezt csinálnád, elárulnád bárkinek is? Már ha van eszed. Olyanok űzhetik közülünk az ipart, akiről álmodban sem feltételeznéd. (mondjuk az nem én vagyok)
2010. máj. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Nem mindegyik egyetemista alá tesz anyuci apuci kocsit, házat, és egy fizetésnek megfelelő zsebpénzösszeget!

Egy érettebb felnőtt egyetemistának már vannak igényei, és mivel nappali tagozaton tanul ezért nem tudna elmenni dolgozni! Vmilyen szinten meglehet őket is érteni...

2010. máj. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek az utolsóval,nem mindenkit hordoz a hátán a föld annyira hogy tele van pénzel de szerintem van egy határ amit nem muszály átlépni ...
2010. máj. 11. 19:02
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze nyilván van akinek ez nem jelent erkölcsi stb. problémát nyilván ha árulja magát.
2010. máj. 11. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!