Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek baj ha túlságosan...

Slukk kérdése:

Szerintetek baj ha túlságosan sok minden érdekel?

Figyelt kérdés
Nos már régóta észrevettem magamon,hogy nem tudok leragadni egy dolgon,egyre több és több dolog kelti fel az érdeklődésem.Lehetséges hogy a szüleimtől és nagyszüleimtől örököltem a sokféle érdeklődést mint gépészet,vasút,informatika,mezőgazdaság,haditechnika és még sorolhatnám.Sok munkahelyen megfordultam már,voltam már segédmunkás építkezésen,árukiadó tüzépen,forgácsoló csapágy gyárban,bolti eladó.A mezőgazdaságban szerettem volna elhelyezkedni,ilyen sulit is végeztem de a gyakorlatom hiánya miatt sehova nem kellettem illetve egy szoftveres tanfolyamot is amiben sajnos nincsen akkora gyakorlatom hogy bárki is felvenne vele,most ott tartok hogy mozdonyvezetőnek tanulok és hát számitottam rá hogy nehéz lesz de hogy ennyire arra nem igazán és félek hogy ez sem fog beválni,illetve a szerződéssel jo pár évre elvágtam magam attol hogy máshova menjek ha meggondolnám magam esetleg.Sokat szoktam már régóta az informatika irányában kutakodni és ugy látom hogy ez lenne talán az amihez le tudnék horgonyozni ugy hogy közben lenne normális szabadidőm és nromálisabb fizetésem a mostanival ellentétben.Tudom talán furcsán hangzik de néha el vagyok kissé kenődve hogy talán már az elején elrontottam az irányt,ezért nem lelem még mindig a rendes utamat.Ha valaki tudna ezzel kapcsolatban egy kis utmutatást adni,annak nagyon de nagyon megköszönném.További szép napot mindenkinek! :)

2017. márc. 20. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem az irányt rontottad el és nem örökölted. Legfeljebb ezt a viselkedésmódot lested el otthon, és megszoktad.

Vannak későn érő típusok, akik nehezen és soká kötnek ki valami mellett.

Az informatika nagyszerű dolog, de ott is csak a jók kapnak nagy fizetéseket. A többség programozó rabszolga egy nagy cégnél átlagos fizetéssel és kevés szabadidővel. Minden szakmával az a helyzet, hogy a legjobbjai a meghatározók, az irányadók és a nagy pénzeket keresők. És kevesen vannak, mert a többség átlagos.

Próbáld megérteni, amit csinálsz, átlátni a szépségét, nehézségét és a különlegességét. Azok szokták lekötni az embert.

2017. márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!