Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem túlságosan sok...

Úgy érzem túlságosan sok olyan dologgal foglalkozom ami egy picit sem érdekel, sokszor vagyok szomorú is emiatt, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

az iskoláról van szó, hát persze, mostanában sokat is tanulok ,legalább is annyit ami nekem már sok, és totál kivagyok ha már másfél óra tanulás után nem értem mi van.


a másik meg hogy abszolút ,de tényleg ,abszolút nem érdekel ,egyetlen tantárgy ami leköt az a testnevelés ,amikor tök jól érzem magam .. bezzeg ilyenkor a nagy agytrösztök krákognak hogy nekik milyen rossz..


és az még rátesz az egészre hogy tesiből egy héten 2x van órám ,az agytrösztöknek kedvezőknek pedig heti 20xor ,tehát ha jobban átgondolom ,10xesen megszívtam?!


egy teljesen kitartó személyiség vagyok és most már egy ideje gyakorlom a pozitív gondolkodást is ,jobban vagyok, annak ellenére hogy a barátaimat alig látom mert az osztályomba senki sincs akivel jó dolgokról tudnák beszélni:(


gitározok, de az a gond hogy ez a sok értelmetlen tanulás elveszi az időmet ,és a sok tanulás után már nincs kedvem mást csinálni mint hogy beülni a gép elég és 2 órán át kockulni.. és akkor már nem is tudok leülni gitározni:(


mit csinálnál a helyemben? én mit csináljak?


2011. márc. 9. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez szívás.Sajna ez a világ megköveteli,azt hogy minimum egy idegen nyelvet beszélj,légy magabiztos,legyen jó dumálókád,meg ismerd a most jelenségét.Tudod,ha most nem teszed meg később nem tudod.Meg élj a mának.Ez a legnehezebb eldönteni,hogy jelenleg mivel tudnál magadon segíteni?Melyik döntéseddel.Azzal,hogy otthagyod a sulit és azt választod amit tudsz és szeretsz csinálni és akkor játszi könnyedséggel eléred a céljaid,vagy folytatod ezt amit most csinálsz és később rájössz,hogy "de --lye voltam,hogy így döntöttem."Nem könnyű dönteni!

Ezzel nem akarlak befolyásolni csak a magam példáját írtam le.Esetleg a Te eseted az más!

2011. márc. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem fogom otthagyni a sulit, továbbra is rosszul érzem magam.


nem segítettél a helyzetemen ,de azért köszönöm a válaszod

2011. márc. 10. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!