Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igaz, hogy sok nyugat-európai...

Igaz, hogy sok nyugat-európai ember (a magyarokkal és az amerikaiakkal ellentétben) alig fürdik és erős testszaguk van?

Figyelt kérdés

2017. márc. 25. 05:23
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen a hanyatló nyugat
2017. márc. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Bizony, ha átléped a svájci határt, megüti az orrodat az ápolatlanság bűze! Persze, mert nemcsak hogy nem mosakodnak, de WC papírt se használnak! A jobb szállodákban kiakasztanak madzagon kukoricacsutkát, de azt annyi!


De ez miért politika?

2017. márc. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Az igaz, hogy sehol nem fürdenek naponta, él nem tusolnak napi háromszor, mint a magyarok. De azért nem büdösek, mert mosakodnak rendszeresen. Nagyanyáink idejében sem voltak büdösek az emberek, pedig akkor nem volt fürdőszoba. De nem is használtak annyi vegyszert fürdéskor, hajmosáskor, mint ma a magyarok.
2017. márc. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Igaz, hogy nem fürdenek rendszeresen. És még a magyarokat mondták barbár félállatnak, akik nyereg alatt puhítják a húst. A germánok még írni sem tudtak, amikor nekünk már ott volt a rovásírás.
2017. márc. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Allitolag tenyleg nincs minden este furdes. Itt meg mar a masik veglet van, sokszor olvasom, hogy "undorito", aki kihagy egy heten egy furdest. Sot, "undorito", aki csak reggel furdik, es koszosan fekszik le, vagy "undorito", aki csak este furdik, es az ejszakai izzadtsagban megy dolgozni. Ez is beteges azert.
2017. márc. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Angol tanár mesélte hogy volt au-pair angliában és csodálkozott az angol család hogy miért fürdik minden nap, azon meg végképp kiakadtak hogy kétnaponta mos hajat.

Anyám ápolt egy idős embert Németországban és nem engedte neki hogy letusoljon, csak heti egyszer, ő se fürdött minden nap. Azt mondta hogy nem hiszi el hogy a magyarok minden nap fürdenek, ő még ilyet nem hallott...

Ezek után meg Amerikán csodálkoztam hogy ők viszont minden nap fürdenek, nem úgy mint a nyugat-európaiak.

Barátnőmet kérdeztem hogy fürödnek e minden nap USA-ban és majdnem hogy sértésnek vette a kérdést :D


Személy szerint én még nem voltam nyugat-európában úgyhogy testszagról nem tudok beszámolni.

2017. márc. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tapasztalat de első kézből való infó.

Úgyhogy mégis csak halkan mondom.


A Franciák nem fürdenek túl sokat inkább egy kis parfüm és kész.


Ez azért számomra nagyon furcsa.

Ha van lehetőség akkor minden nap fürdés. Este. Nyáron nem ritka a napi 3-4 zuhany sem

2017. márc. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én laktam német családnál egy hétig ők minden nap fürődtek.
2017. márc. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Én laktam német családnál egy hétig ők minden nap fürődtek."


Lehet, hogy kelet-németek (volt NDK-sok) voltak.

2017. márc. 25. 19:36
 10/10 anonim ***** válasza:

ezt rengeteg helyről hallom,úgyhogy biztos van benne igazság.

illetve olvastam egy statisztikát:a párizsi lakások negyedében van csak fűrdőszoba,azaz lavorból mosakodnak de legalább látszik a Diadal ív vagy a torony.

na most ha nekem lavorban kellen mosakodnom akkor én sem "fürödnék" naponta...

2017. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!