Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik nyugat-európai országba...

Melyik nyugat-európai országban van a legtöbb kommunista érzelmű ember?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Természetesen Magyarországon. Ezért hamarosan bevezetjük hazánkban a kommunizmust.
2012. dec. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jelenleg, Görögországban, már ha nyugatinak számít.
2012. dec. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olaszország, Görögország, Spanyolország, Franciaország.
2012. dec. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Komplikato ***** válasza:

Az egész hanyatló nyugat komcsi! Csak mi vagyunk helikopter. :P


Amúgy Kádár korszakban "haveri" országok főleg Franciaország és Olaszország volt, de nem tudom miként alakult ott elmúlt pár évben.

2012. dec. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen Francia és Olaszországban van a legtöbb. Franciáknál gondolom azért mert a kommunizmus a jakobinusoktol ered és hagyományosan szeretik a komcsikat. (még egy ok hogy utáljam a békazabálokat) Olaszoknál nem tudom miért.
2012. dec. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csehországban és Franciaországban több, mint 10%-kal bejutott a parlamentbe a kommunista párt. Szerintem ott van a legtöbb kommunista érzelmű.
2012. dec. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindig ott a legtöbb, ahol rosszabb a gazdaság állapota, vagyis Olaszország, Spanyolország, Portugália. És ez így is marad, amíg nem lábalnak ki... Nem csoda, hogy pl. Svájcban a fene se törödik a kommunistákkal. Rég rájöttek arra, hogy kizárólag a polgári demokrácia a járható út.
2012. dec. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!