Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 20. szülinapra örülnétek a...

20. szülinapra örülnétek a Láthatatlan kiállitás + vacsorának?

Figyelt kérdés

Olvastam róla, hogy érdekes, és maradandó élményt nyújt, de milyen korosztálynak ajánljátok? Egy 20 éves lány örülne neki?

Kicsit félek attól, hogy csak kisgyerek lesz, meg általános iskolai osztály, aztán unatkoznánk.


2010. máj. 11. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:

egy nagy lófaxot édesem.

ez nem kisgyerekeknek való. ők még nem fogják fel az igazi értelmét.

én is pont 20 éves lány voltam, mikor ott jártam.

ha értelmes az a lány, és fogékony az ilyen dolgok iránt, valamint szorult bele némi empátia akkor imádni fogja.

2010. máj. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felnottek is mennek, en is felnott csoporttal voltam (ize, lettem volna, de en kb ketto perc utan panikrohamot kaptam. Ha a lanynak durva klausztrofobiaja van, akkor semmifelekeppen sem jo ajandek..)
2010. máj. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is 19-20 éves korom körül voltam, élveztem. Mondjuk társasággal igazán jó.

sztem jó ötlet :)

2010. máj. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
2010. máj. 12. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!