Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 20. szülinapra örülnétek a...

20. szülinapra örülnétek a Láthatatlan kiállitás + vacsorának?

Figyelt kérdés

Olvastam róla, hogy érdekes, és maradandó élményt nyújt, de milyen korosztálynak ajánljátok? Egy 20 éves lány örülne neki?

Kicsit félek attól, hogy csak kisgyerek lesz, meg általános iskolai osztály, aztán unatkoznánk.


2010. máj. 11. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szülinapra szerintem ez szomorú.Én voltam és nem voltam túl boldog utána.Alkalom nélkül mennék a helyedben.
2010. máj. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt szomorú, egyik pasimmal a 2. randink ott volt és élveztük h egymásba kapaszkodhattunk stb. A vezetők is kedvesek, jófejek voltak, nem volt ennek negatív hangulata. Szal sztem jó ötlet :)
2010. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, nem is voltak ott gyerekek, inkább fiatalok, korunkbeliek.

20/L

2010. máj. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint megoszlanak a vélemények.Azért valljuk be nem egy boldogság megtudni milyen a vakok élete.Mert te ugye kijössz onnan a fényre, de ők soha.Nem szülinapra való.Egy átlagos napon viszont mindenképp érdemes ellátogatni hozzájuk.
2010. máj. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönm az eddigi válaszokat, remélem mások is irnak még!
2010. máj. 11. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!