Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar amikor egy...

Titeket nem zavar amikor egy török a testvérének nevez?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy egy bizonytalan származáselméleten kívül semmi közünk sincs hozzájuk. A vallásunk, a nyelvünk is teljesen más, ráadásul a legtöbb török még mindig jobban hasonlít a közel-keletiekre, mint mondjuk az európaiakra. Engem bevallom idegesít. Nem hiszek a turanizmusban.
2017. márc. 27. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem az zavar, ha ellenség vagyok.
2017. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom, nem beszélsz se törökül, se finnül... wikipedia cikk elolvasasa meg turanizmusos baromsag nem szamitanak. De engem inkabb zavarnak az ilyen kirekeszto emberek mint te.
2017. márc. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 acelsziv ***** válasza:
0%
sokkal több közös kifejezésünk van a törökkel, mint a finnel. Merthogy többet éltünk egymás közelében.
2017. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Több okból sem zavar:

-szerintem vannak hasonlóságok

-bárki nevezzen a testvérének az nem egy negatív dolog,tehát miért is zavarna

-marhára nem érdekel, hogy ki minek nevez :D

2017. márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem zavar. Semmi sem bizonyított. A másik elmélet sem. Ennyi erővel tényleg az egész történelem bizonytalan és ez persze így is van.


Bárkitől megtisztelő, ha ennyire közelinek tart. Inkább az a gáz, amikor kirekesztőek vagyunk. Meg amikor aaannyira erőltetjük a másik elméletet, pedig semmivel sem biztosabb. Mondom mindezt úgy, hogy szerintem mindennek megvan a maga helye és mondja és nem vagyok híve mondjuk ennek a mostani tömeges bevándorlásnak sem.

2017. márc. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!