Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért röhögnek rajtam az...

Miért röhögnek rajtam az emberek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Elég zavaró. Nem mindenki, de a legtöbb ember akivel kapcsolatba kerülök valamilyen módon, pl boltban vásárolok vagy valaki rámnéz az utcán, elkezd kuncogni, nevetni. egyszer rákérdeztem egy ismerősömtől aki szintén ki szokott néha röhögni, ő azt mondta hogy nem tudja megmagyarázni, de amikor rámnéz valahogy röhöghetnékje támad, azt mondja vicces fejeket vágok, pedig én nem érzem úgy, ezek szerint az alap arckifejezésem vicces. valaki van még itt így?
2017. márc. 29. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Képet.
2017. márc. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert röhögcséges vagy
2017. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem csak paranoia? Van egy ismerősöm, aki szintén azt gondolta, hogy mindenki őt nézi, meg rajta nevet, stb. Valóságban senki le se tojta, csak néha az emberek ránéztek, mint ahogy az normális.
2017. márc. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Megetted a nevetGÉLt.
2017. márc. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mert a mai városi fiatalok többsége felszínes tahó, aki kiröhög, ha nem ügy nézel ki, mint aki most jött a címlapfotózásról. Aztán majd tíz év múlva rájönnek, hogy a külső múlandó, és az nagy pofon lesz nekik.
2017. márc. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Örülj neki, ki tűnsz a tömegből 😊 nekem is van ilyen ismerősöm, olyan pofákat tud vágni, hogy az hihetetlen. Legalább szerez 1-2 vidám percet az embereknek.
2017. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!