Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol vannak még kedves emberek,...

Hol vannak még kedves emberek, akik nem röhögnek ki, békén hagynak, nem előítéletesek, elfogadnak, és emellett meleg van meg tengerpart, szeretet, boldogság?

Figyelt kérdés

Hol vannak még kedves emberek, akik nem röhögnek szemtől szembe ki ha önbizalom hiányos vagy, nem röhögnek a képedbe ha valami nem megy, békén hagynak, de mégis szeretnek (ismeretlenül is), nem előítéletesek, elfogadnak, és emellett meleg van meg tengerpart, szeretet, boldogság?

Mit ajánlotok, ha valami meleg, tengerpartos helyre szeretnék költözni később. Ahol mindig jó idő van, és kedvesek az emberek, nem olyanok mint itthon. Nekem az Olasz tetszett. Egyszer voltunk ott. Nagyon tetszett, hogy homokos a tengerpart, és meleg van. Találkoztunk bunkó emberrel is, de alapjáraton jó kedvűnek tűntek, gondolom a szép hely, idő miatt stb.. Más a személyiségük. Még tudnátok valami hasonlót, vagy jobbat ajánlani?:)


2016. ápr. 15. 02:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Tahiti.

Pure magic


[link]

2016. ápr. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Sehol sem röhögnek ki, sehol sem piszkálnak. Én már sok helyen jártam, jelenleg is külföldön élek (tengerpart mellett) de soha nem láttam, hallottam, hogy bárkit kiröhögtek volna.

Csak megjegyzem, hogy élni egészen más külföldön mint nyaralni, így nem ennek kell lenni fő oknak, hogy hol röhögnek ki..

2016. ápr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pont az ilyen észosztók miatt húznék el innen melegebb éghajlatra kedves utolsó. :)))))))))))))))
2016. ápr. 15. 14:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Hú ha már ilyen válaszokon is megsértődsz 😩

Sok helyen elfogadnak jobban mint Magyarországon, de munkát szerintem nehéz kapni ha ennyire félénk vagy. Külföldön idegenként mindig nehezebb ha nincs meg az önbizalmad, kitartásod nagyon nehéz helyzetben leszel. Szóval első körben erre figyelj, növeld az önbizalmad, legyél bátrabb, mert szükséged lesz rá.

2016. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Magyarországnál kultúráltabb és elfogadóbb országokban nem fognak kiröhögni. Nekünk lenne hova fejlődni, bár mintha inkább visszafelé tennénk sajna.
2016. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagyok észosztó, csak ha ennyire nem tudod elfogadni, hogy sok országban nem az a fontos, hogy kiröhögnek vagy sem, hanem az, hogy legyen munkád, akkor jobb ha otthon maradsz a 4 fal között. Nekem is kevés az önbizalmam, de felnőttként már rég nem érdekel, hogy ki mit gondol a külsőmről vagy arról, hogy hallókészülékem van. Csak a gyerekek paráznak, és hiszik azt, hogy mindenki őt bámulja és csakis rajtuk röhög a fél világ. Na ennyit erről.
2016. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5. Én is így látom amúgy. Bár belebotlok egy két kedves emberbe még így is, nem az a gond, hanem a mentalitás. És a kérdés arról szólt, hogy talán van-e olyan ország, város ahol több a jó ember. Vagy egy olyan hely, ahol pont hogy azokra néznek megvetően aki mindenkibe próbál belekötni stb..

Tahiti az egyetlen?:)

2016. ápr. 15. 16:49
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok félénk igazából.. Lesz egy jó szakmám, ahol külföldön is lehetne dolgozni. Nem az a gond. Csak egy barátkozó nem előítéletes helyre.. Ahol több a jó ember, mint a rossz..
2016. ápr. 15. 18:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Gyere Ausztraliaba elni. MI 30 evvel ezelott j0ttunk ide, csodalatos hely es olyan amilyen utan te vagysz.

Soha nem mennek el innet. egyszer voltam latogatoban otthon a 30 ev alatt es nem is hianyzik. Hibak mindenutt vannak de engem itt a 30 ev alatt kb 5 szor sertettek meg es az kivetel nelkul mind magyar volt. Manapsag nagyon nehez ide emigralni de nem lehetetlen.

2016. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!