Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Üdv szeretnék érdeklődni hova...

Andrej0031 kérdése:

Üdv szeretnék érdeklődni hova fordulhatok. Mivel a Baranyai Szigetváron lévő korrukt hatósággal gyüllik meg a bajom rendszeresen?

Figyelt kérdés

Üdv szeretnék érdeklődni hova fordulhatok .Mivel a Baranyai korrukt rendőrséggel lenne gondom?Ezt irtam a független rendészeti testületnek.A válaszuk nem rájuk tartozik .Akkor hova fordulhatok???

Tiszteletem.Nevem Eötvös Andrej Szlovák állampolgár vagyok de 11-éve élek a Baranyamegyei Szigetváron.

Panasszal szeretnék önmökhöz fordulni kb 3 hete feljelentést tettem interneten az ügyészségen hogy apósom bántalmazta kiskoru gyermekét és a Szigetvári gyámhatóság csak kinevette párom mikor képeket vitt be öcséről mily brutálisan lett bántalmazva.Apósomnak müszaki kereskedése van és rendszeresen járnak rendőrök korházi dolgozók stb hozzá hamis számlákra maguknak odahaza vásárolbni és apósom a hivataluk részére állit ki számlárt mintha odqa vásároltak volna olyan dolgokat miket soha nem is vettek .És ezzel sakban tartja őket.

Mint a mai nap is .Mint irtam az előbb én jelentettem az apósom erre ma a munkahelyem kapujában engem várt jkét rendőr hogy mirefel jelentettem asz apósom.ugy jött ki mintha én lennék a bünöző,kiabált velem az eggyikük a kollegáim és főnökeim előtt mint egy bünözővel.Eleve hogy jöhettek ki a munkahelyemre mint egy bünözőhöz ????

Kb 3 éve két civilruhás fickó kishilyán nekemjött othonomban azonnal szoljak páromnak mert beszélni akarnak vele.Be se mutatkoztak csak mikor majdnem dulakodni keztünk hisuz két kigyurt kopasz farmeros szakadpolósrol nem gondoltam volna hogy rendőrök.A kkor mondták kb félórája tett apósom feljelentést náluk hogy hónapok óta nemlátta lányát lehet megöltem.Erre párom és én is mondam hogy naponta látogatja őt nejem és a feljelentése előtt kb 20 perce beszéltek a biróságon amit tanusit atz ügyész a birónő és kik ott voltak.Erre mikoe én mondtam hogy askkor most én szeretnék feljelentést tenni apósom ellen rágalmazás és hatóság félrevezetése miatt.Felháborodtak a nyomozók mijogon akarok hisz nemtörtént büncselekmény.Akkor mijogon rontottak rám??? azelőtt apósom cinkosa rengeteg ember előt torkon kapott és megfenyegetett megöll ha jelenteni merem majd kocsim után szaladt és megpróbálta ököllel beverni az ajtó üvegét.Erre a Szigetvári nyomozó ki neve Bódis Gábor azt felelte ha nemakarok ilyen incidenst kerüljem őket és otthagyott,utólag kiderült mielőtt rendőr lett az illetőnél és apósnál segédmunkásvolt.

Kérdem én mi jogon jöttek ma a munkahelyemre mint egy bünözőhöz engem amegszégyeniteni és hogy lehet hog ennyire sérthetetlen após és cimborája?????

Pár léve hangfelvételt vittem amin negyven miliós sikasztásuk elosztásán vitázot após a cinkosával ,engem fenyitettek meg a rendőrök bajom lesz ha nem tüntetem el.Azelőt a cinkosát betörés közben érte tetten a hatóság.Kocsia és lakása televolt körözött lopott holmival,3 nap előzetes után elengedték és alig féléven belül ejtettek mindenvádatt.Anyitt hajtott az após3 milióba került ez neki.


És ami a legjobb a 40 millás felvétel után bejelentettek megvertem a neveltfiam azonnal kaptam 2 év felfügesztettet meg 400 ezres birságot mikor a gyerek is mondta nem igaz .De mikor pérom töbször bement felvételekkel milymódon bántalmazza féltestvérét kinevették.Hogy lehet ez és mitt lehet tenni ilyen korrukt rendszer ellen????


2017. ápr. 4. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Pécsett tegyél feljelentést, vagy az ORFK-nál.
2017. ápr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!