Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Külföldön is ezt csinálnák...

Külföldön is ezt csinálnák velem az emberek a külvilágban, vagy csak a magyarok ilyen ellenségesek?

Figyelt kérdés

Ronda vagyok, legalábbis a fejem az, a testem többi része pont olyan amilyennek lennie kell, talán még az hogy nem vagyok túl erős, kemény. Fejem miatt talán kicsit még egy szellemi fogyatékos ember is eszébe juthat az embereknek rólam ránézésre.


Nekem a kinézetemmel nem lenne bajom, viszont az utcán az emberek valami iszonyat módon megbámulnak, egyesek tekintetén látszik a gyűlölet meg a lenézés amiért így merészelek kinézni. Lehet furcsa, nem szokványos, de attól még miért kell minden negyedik embernek belebámulnia a képembe és mereven bámulni amíg van lehetősége, és abból minden másodiknak mindezt azzal a gyűlölködő, agresszív tekintettel csinálni? Csak ebben az országban ítélik el az embert valami miatt amiről rohadtul nem tehet, vagy pedig elmennék mittudomén mondjuk egy kanadai, spanyol, norvég nagyvárosba, ott is ugyanezt kapnám az emberektől?


2017. ápr. 7. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Máshol is ez lenne a fejekben, legfeljebb ott tapintatosabbak és kevesebbet vennél észre. Amúgy f/n?
2017. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudni, de otthon szeretnek az emberek másokkal foglalkozni... holott bőven lenne mit spregetniük a saját házuk táján is.
2017. ápr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább a településmérettől függ, nagyobb településen kevésbé foglalkoznak a másikkal.
2017. ápr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lennél a modellem?

Szeretek olyan embereket fényképezni, akik azt gondolják magukról, hogy rondák.

2017. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Minden, amit hallunk, vélemény, nem tény, és minden, amit látunk, nézőpont, nem a valóság."

Marcus Aurelius

(ajánlom olvasásra Marcus Aurelius elmélkedéseit, nagyon meg fogsz lepődni, milyen jó és milyen jó hatású lesz Rád!)

[link]

2017. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!