Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez normális hogy így bánnak...

Ez normális hogy így bánnak egy nővel?

Figyelt kérdés
Van egy nő, akivel egyszer beszéltem és éppen egy verset akartam olvasni neki amikor jött valaki és azt mondta hogy ez nem való annak a nőnek mert ő szegény. Meg olyasmikkel hitegetik a nőt hogy ne nagyon menjen utcára mert ő nem szép meg hogy miből lenne neki munkája. Meg szinte semmije sincs neki. Amikor ezen felháborodtam akkor csak azt mondta az a valaki hogy csak várjak hogy meghaljon az a nő. Ez most normális? Ilyet lehet tenni valakivel jogilag? Ez nem törvénytelen valakit így ellehetetleníteni? Vagy mással is így bánnak? Igaz, hogy pénz azért kell a munkavállaláshoz mert kell pl utazási költségre meg tisztálkodási szerekre meg valami rendes ruhára de akkor is lenne a dolga hogy munkát vállaljon.

2017. ápr. 8. 11:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha, amúgy a nő nagyon szeretne dolgozni csak az a valaki azzal hitegeti hogy úgysincs pénze hogy elutazzon munkát találni meg amúgy se vennék fel mert túl szar ruhába tudna csak menni meg a szegénység miatt le van egy kicsit robbannva. De mondtam neki hogy akkor tornázzon meg minden.
2017. ápr. 8. 12:18
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Ez olyan mint valami szürreális álomjelenet egy elvont művészfilmből.
2017. ápr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ez nem egy filmjelenet, hanem egy szomorú dolog.
2017. ápr. 8. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyakorlatilag egy folyamatos átok alatt tartása, átkozása egy másik embernek, amikor valaki addig mondogatja egy másiknak - aki lehetőleg még függ is az illetőtől-, hogy ő egy semmirekellő, amíg a másik is elhiszi, mert teljesen megsemmisül az önértékelése. Ez a másik ember leuralásának és tönkretételének egy abszolút müködő pszichés módszere. Persze a fagyi visszanyal egyszer...de jó lenne ha ki tudna jönni abból a környezetből az az illető, ha még képes rá egyáltalán.
2017. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!