Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha elvesztem a lakásom és...

Ha elvesztem a lakásom és bérelnem kell lakást, állandó lakcimeme hogyan lehet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 07:24
 1/6 anonim ***** válasza:
A bérelt lakás címét írod be.. hisz az lesz egy ideig az állandó lakcímed, még ha nem is a saját tulajdonod is.
2010. máj. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Sehogyan!Bejelentett állandó lakcímed nem lesz.Tartózkodási helyed lesz,amit így írnak be a személyibe is!De esetleg ha megtudsz eggyezni a főbérlővel,hogy hagy jelentesd be magad az ő lakásába állandó lakcímre,akor mázlid van:)

amúgy meg elég a tartózkodási hely is nagyon sok esetben,hacsak nem akarsz valahonnan milliós összegű hitelt felvenni.

2010. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sehogy. A legtöbb főbérlő nem enged még ideiglenesen se bejelentkezni. Én pl.a nővéremhez jelentkeztem be vidéken. Ha pl. bankszámlád van, a bank elfogadja a levelezési címet, és a bérelt lakásba küldik a számlakivonatot.
2010. máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én csak azért írtam, hogy a bérelt lakás, mert nálunk a bérlőnél (kiadjuk az egyik lakásunkat) nem is volt kérdés, hogy bejelentkezik... Mivel megbízható, nem kekeckedtem vele...
2010. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is most ez a baj, mert apámnak nincs állandója, kijelentették valahogy a tudta nélkül, így nem lehet neki ideiglenes sem... Hogy mit fog tenni, passz, de sz.r a helyzet... Plusz sofőr, így a jogsiját sem fogja tudni érvényesíteni, vagy mifene...
2010. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát pont ezt szerettem volna én is kérdezni, először is, hogy lehet-e állandó lakcím nélkül létezni, illetve mi a megoldás ilyen esetben, hová kell fordulni?
2010. máj. 17. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!