Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meg szeretném lepni a barátnőm...

Meg szeretném lepni a barátnőmet és hogyan kérdezzem meg az anyukájától, hogy szabad-e és mikor?

Figyelt kérdés

Szeretném meglepni a barátnőmet náluk. A szülei tudnak rólam, csak azt nem tudom, hogy üzenetben hogyan kérdezhetném meg az anyukáját, hogy elmehetek-e meglepni? (mert élőben nem nagyon találkozok az anyukájával)

Kezdetként, hogy írásban hogyan illő köszönni? Csókolom vagy valami más? És hogyan kérdezzem meg? Hogyan illő ilyenkor?


A Választ Előre Köszönöm! ! ! !


2017. ápr. 25. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem jártál még náluk, én nem mennék, megvárnám, hogy be legyek mutatva a szüleinek.

Ha igen, és normálisak veled, ennek nem lehet akadálya. Hogy szeretnéd megkérdezni őket írásban? Fb-n vagy hasonlóan?

Légy egyszerű, lényegre térő, és udvarias. Nem kell nagy körítést csinálni, egyszerűen elég annyi, h kedves X néni, szeretném meglepni személyesen Tímeát, kérem, mondja meg, mikor lenne alkalmas a látogatás, mikor nem zavarok. Üdvözlettel: Te.

Szerintem aranyosnak fogja tartani a gesztust.

2017. ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!