Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mentsem meg a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a legjobb barátnőmet? Igényes, jómódú férfi is akadna neki, de suttyó telepi srácokkal ismerkedik, akiktől nem számíthat semmire.

Figyelt kérdés
24 évesek vagyunk, tehát itt lenne az ideje komolyodnia... Nagyon rossz nekem nézni, hogy elpazarolja magát.
2017. márc. 22. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Esélytelen vagy. Sógornőmet is elnyelte a gettó. Ha valakinél beindul a vakhangya, ott az hegyomlásig tart.
2017. márc. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudod megmenteni, majd a saját pofáraeséseiből jobb esetben tanul.
2017. márc. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy azok a suttyó telepi srácok igazából tök jó arcok, csak ismeretlenül leírod őket. Gondolom, van egy banda, akikben megtalálta a második családját. Az igényes, jómódú férfi meg lehet, hogy csak egy bábként kezelné, egy kiegészítőként, akit mutogathat. Hadd döntse el, mi az ő "útja".
2017. márc. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

Szedd el a hapsiait, úgy, hogy biztos megtudja.

30/f

2017. márc. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
A józan ész az diktálná, hogy hibát követ el, de a te aggódásod megint csak egy ostoba sztereotípián alapszik. Miből gondolod, hogy a milliomos cégvezető pasi nem úgy kezelné a csajt, mint egy utolsó kis senki trófeafeleséget vagy "szexuális cselédet". Honnan tudod, hogy nem dobná fél év múlva, ha talál egy jobbat. Vagy ami még rosszabb a kapcsolatuk közben ott csalná ahol tudná és eközben gúzsba kötné a csaj kezét. A suttyó telepi srácokat meg gondolom nem ismered. Lehet, hogy lesz egy normális szakmájuk (autószerelő, hegesztő), normális fizetésük és megbecsülik illetve őszintén tisztelik a csajt, mert nem 2 méterrel a föld felett járnak.
2017. márc. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem normális lakótelepen élő srácokról beszélek. :) A mostani egy drogos, lezüllött alak, dolgozik ugyan (gyárban), de hát na...
2017. márc. 22. 13:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ö élete, ha neki ez kell, akkor te nem tehetsz semmit és közöd sincshozzá.
2017. márc. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha tényleg tudod, hogy drogos és lezüllött, akkor az valóban nem szerencsés. Viszont én azt hittem te is megint ezzel a nem diplomás és kétkezi munkát végző pasi=semmirekellő, lúzer, tróger sztereotip megbélyegzéssel ítéled meg a barátnőd helyzetét. Mert nekem már herótom van ezektől a kasztosodásoktól.
2017. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem arra gondoltam.
2017. márc. 22. 14:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Erre mondják nálunk,hogy "aki hülye,haljon meg!".
2017. márc. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!