Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen magasak, ill. külsőre...

Milyen magasak, ill. külsőre mennyiben mások az ausztrál és új-zélandi emberek, mint mi?

Figyelt kérdés
Nem találtam friss adatot, a képek pedig becsapósak, pedig nagyon érdekelne. Van itt, aki ért hozzá, vagy járt már kint és vannak tapasztalati? :)
2017. máj. 3. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem jártam kint.


Kikre gondolsz pontosan? Az őslakosokra (tiszta vérű ausztrál őslakos már nem él), vagy általában az ausztrálokról? Mert elég sokszínű népség, javarészt angolszászok, de van közöttük fekete, ázsiai, latin stb.


Nekem volt egy matek tanárnőm, akinek rokonai voltak Új-Zélandon. Na benne volt őslakos vér: elég alacsony, a bőre kreol, az orra széles, enyhén húzott sötét színű szem, göndör haj.

2017. máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és nagyon vékony volt.
2017. máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ! :)


A kérdést úgy általánosságban értettem, viszont most, hogy említetted, az őslakosok is nagyon érdekelnek. Valahol amúgy éppen azt olvastam, hogy a polinézek inkább magasabb termetűek, szóval érdekes :)

2017. máj. 4. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!