Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Amit szabad Jupiternek, nem...

"Amit szabad Jupiternek, nem szabad a kisökörnek. "Csak én utálom ezt a mondást?

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Azért utálod, mert ez a kegyetlen igazság. :)
2017. máj. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagy vele egyedül. Még az is kevésbé lenne idegesítő, ha azt mondanák: "nem vagy egyenrangú velem, úgyhogy neked nem szabad."
2017. máj. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdező: nem csak te.


#1 válaszadó: igen, egy diktatúrában. Nem pedig egy demokráciában. Period.

2018. aug. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Attila.86. válasza:

Lehet hogy idegesítő

De van benne igazság , mint ahogy ez első is írta

Születéstől fogva , az emberek eleve nem egyenlőek egymással , még ha törvényileg annak is mondják őket .


Mindig lesznek különbségek , okosabb , tehetségesebb , szebb stb


Akár honnan nézzük a lehetőségeink , mindig korlátok közé szorítanak minket


Én nem tehetem meg hogy tilosban parkoljak vagy gyorsan hajtsak , míg valaki meg meg teheti , mert teli van pénzel .


Vagy pl egy igazán ronda fiú vagy lány , soha nem álmodhat arról , hogy gyönyörű barátnője vagy jóképű barátja lesz .


így a mondás sajnos igaz !

2019. máj. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen, diktatúrákban igaz

a gond az, hogy itt elvileg demokrácia lenne

ja, hogy nincs???

2019. aug. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!