Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kerüljek be az ország...

Lajli13 kérdése:

Hogyan kerüljek be az ország legszűkebb kulturális körébe?

Figyelt kérdés
Gondolok én most csupa intelligens emberre. Főleg humánosokra, bölcsészekre. Pl.: Újságírók, színpadi színészek, irodalmárok, filozófusok, pszichológusok. Szeretném megtalálni magamnak ezt az értelmiségi kört, ám ez egy igen szűk réteg és fogalmam sincs, hogyan tudnék csatlakozni. Tudom, ez nem olyan, mint egy klub, vagy hasonló. Én csak arra gondolok, hogy létezik-e mondjuk egy hely, ahol sok intelligens emberrel lehet ismerkedni, társalogni, vagy szokásos program, vagy ilyesmi... Vagy ez általában úgy működik, hogy megismerek egy ehhez a körhöz tartozó személyt, aki majd bemutat másoknak is? Nem tudom... Remélem, értitek a kérdésemet, és bízok benne, hogy tudtok tanácsot adni, merre induljak, vagy kit keressek. Üdv: Fiatal, vidéki, értelmiségi lány, aki most vág bele a nagybetűs életbe :D

2017. máj. 8. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne ilyen sznobságokon agyalj, mert senkit nem fogsz érdekelni. Legyen életed, barátkozz előítéletek nélkül és a megfelelő barátok majd rád találnak.
2017. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akik az "ország legszűkebb kulturális körébe" tartoznak, azok valamilyen teljesítmény által kerültek oda. Kocsis Zoltán (sajnos már nem él), Csányi Vilmos, vagy Lovász László pl. a saját területén világszínvonalú munkát végez, vagy végzett. Tedd te is azt!
2017. máj. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez inkább úgy működik, hogy ha érdekel valami téma, pl. kultúra, színház, stb. akkor elmész olyan programokra, és akkor ott hasonló érdeklődésű emberekre találsz.


Pl. egy ilyen programra a kultúra iránt inkább érdeklődő emberek mennek el: [link]

2017. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!