Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szolnokiak! A kéregető kislánn...

Szolnokiak! A kéregető kislánnyal valaki már találkozott?

Figyelt kérdés

Ritkán járok Szolnokon, de a múlt héten mennem kellett. A Kossuth-tér környékén egy olyan 10-12 körüli kislány állított meg, hogy "anyjával él + 4 testvére[...]Apja elhagyta őket egy másik nőért, nincs pénzük, kéne kenyér, tej." és nézett rám barna boci szemekkel. Előttem egy nő adott neki 200Forintot, és én is megszántam ugyanennyivel.

Bár ha nem siettek, akkor felajánlottam volna, hogy menjünk el egy boltba és fizetem a kenyeret. Rögtön kiderült volna minden.


Kisebb városban lakom, felénk nem jellemzőek a kéregetők, szerintem nagyon durva, hogy pont egy kislány pénzt kéreget, nyöszörgő hangon. Valaki találkozott már vele esetleg, szerintetek mennyire valós amit állított? Létezik olyan anya, aki kislányát küldi ki kéregetni?


2010. máj. 15. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szegeden igen, de nem adtam neki, mert nekünk sincs, még annyi se. :(
2010. máj. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van egy cigány putri, amelyik kiküldözgeti a gyerekeket ilyen dumával.. meghogy anyja kórházban apja alkesz.. azt közben viszi az anyjának haza a pénzt.. egyszer elkisértetném egy rendőrrel..
2010. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerencsétlen lány...
2010. máj. 15. 22:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ajánld fel inkább neki, elfogad-e élelmiszert, kenyeret vagy egy zacskó tejet; mert... legtöbbször sajnos én is azzal a helyzettel szembesültem, hogy apuci/anyuci/valami rokon ott ácsorog már a sarkon, várja, hogy a kolduslány a markába szórja az aprót, aztán ő meg ihasson/szívhasson belőle, kedvére. Ocsmány dolog ez. Az a baj, hogy sosem lehet tudni, ki áll szegény leányzó mögött. És vannak ilyen nyomorék agyú "anyák" is. Mert nem anya az ilyen, csak egy lődörgő s*ggfej. Nem szülte, hanem b... Eh. Azaz, ha segíteni próbálsz, akár szervezeten keresztül, rosszabb lesz-e neki vagy jobb. =/

Akkor tudhatod meg, hogy valós-e, ha megkérdezed, nem lenne-e jobb, ha vennél neki valamit, várjon meg. Én így szoktam, ezzel talán többet segítek, ha elfogadja a segítséget.

2010. máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg tudom kiről beszélsz...tényleg van 4 testvére. Sajnálom őket, de hihetetlen mennyire "bunkók" ha nem adsz nekik pénzt. A múltkor szinte szabályosan Letámadtak. Sokszor dolgoztam tescoban, vagy corában kóstoltatóként. Nagyon sokszor odajöttek enni...oké ez nem baj....csak mikor mondjuk a 12 dik doboz joghurt és a 15ik elüldözött vásárló után szóltam, hogy lehetne finomabban is...rámborították a joghurtos pultot.


23L

2010. máj. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezeknek akkora ro.hadék szülei vannak, hogy tudja a kislány ha nem visz haza elég pénzt jol ellesz verve hogy miért nem koldult eleget, hol a p*csában csavargott!
2010. máj. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!