Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki találkozott/beszélgetett...

Ki találkozott/beszélgetett már izraeliekkel? Miben volt élményed velük kapcs. -ban? Mi a véleményed róluk?

Figyelt kérdés

Tavaly aug.19.-én voltak a mi megyénkben is izrael táncosok... Az egyik pasi, oda jött hozzánk méregetett bennünket stb... Aztán elkezdett nekünk halandzsázni. Először héberül, majd angolul. Utóbbit még csak-csak megértettük, de volt benne egy kis héber beütés is :S

Lényeg, hogy vicces gondolkodású volt (nem szeretném sértegetni!), tehát olyanokat mondott,hogy: Majd ide költözik Magyarországra. Szülök neki gyereket, -és /vagy elmegyek vele Izraelbe! Eszem ágában sem volt komolyan venni, csak nevettünk egy jót mindannyian. Aztán eljött az idő, h menyjenek a színpadra, ő nem ment!!:) Maradt boldogítani minket. Később észre vette egyik ezüst gyűrűmet, elkérte, amit nem akartam odaadni, akaratom lehűzta(bár hibás voltam, mert engedtem neki, de egy gyűrű nem a világ vége...), majd +köszönte az ajándékot, amit barátság ajándéknak nevezett el. Kértem adjon ő is nekem, hát nem adott! :( Képek azért készültek bőven, mi róluk, közösen, ők is rólunk!

Aztán a gyűrűmet-amikor magához vette- elkezdte puszilgatni :), majd mondott vmi olyasmit, h imádkozik értem, az Isten megáld stb...

(...)

Ugye nem kell megijednem semmitől? :DD

És az ő csoportjuk valóban ilyen, hogy elszednek mindent a másiktól?

(Eleinte sajnáltam a kedvenc gyűrűm, de mára már emlék marad.)

Ja,és rámenősek voltak...

Sértő megjegyzéseket NEM kérek (sem magamra, [sem rájuk értve]!!!)

16/L


2010. máj. 19. 00:38
 1/2 anonim ***** válasza:
nem találkoztam még izraelivel, de ez nem valami izraeli pszichiátria tánccsoportja volt véletlenül ?? :D
2010. máj. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ppfff!!! Nem :))

Köszi a választ!:D

2010. máj. 19. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!