Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Így néz ki egy átlagos Svájci...

Így néz ki egy átlagos Svájci lakótelep? Undorító :D Csepel különbül néz ki.

Figyelt kérdés

Ez lenne a dúsgazdag nemzet? Egy másik kérdésnél vitatkoznak a magyar vs. külföldi albérletárakról, unatkoztam, és megnéztem miket hirdetnek Svájcban. NEM DIREKT A RONDÁKAT VÁLOGATTAM KI, ezeket hozza ki legelől.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2017. máj. 19. 23:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
legalább a tulipánok szépek :D
2017. máj. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Csak az látszik a képeken hogy nem fordítanak nagy jelentőséget a rongyrázásnak. Ugyanis mi értelme a például idehaza szokásos rongyrázásnak, hogy felépít egy palotát hitelre aztán némelyek úgy kidolgozzák a belüket hogy a végén öngyilkosok lesznek. A gazdagság nem az ha sok tonna aranyad van, hanem az ha kis erőfeszítéssel érsz el nagy eredményt. A szegénység meg az ha nagy erőfeszítéssel érsz el kis eredményt. Melyik van Svájcban és melyik idehaza? Svájcban magasak ám a bérek és a belüket sem dolgozzák ki. Ez akkor is így van ha a képeken látható panelban lakik.
2017. máj. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
69%

Pont hogy kidolgozzák a belüket, mert munkamániások.


Svájc egy csúnya és unalmas ország, viszont tényleg gazdag.


A német precizitást és munkához való hozzáállást spékeld meg egy kis zsidós szarrágóssággal és francia arroganciával, felsőbbrendűségérzéssel és megkapod a svájciakat.


Ezért van, hogy Schneider úrnak a bankmenedzsernek tökéletesen megfelel a napi 13 óra után hazatérni a rohadó, 100 éves bútorokkal és antiktárgyakkal berendezett redvás lakásába.

2017. máj. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
42%
Ezeket keleti vendégmunkásoknak tartják fenn hogy "otthonosan" érezzék magukat svájcan :D
2017. máj. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Nyugi.

Mindehol vannak ocsmány lakótelepek. Izlandon is olyan hogy a Kelenföldi hozzáképest egy zöldövezeti villa negyed.

De lényeg,nem mindenki akar,tud,van lehetösége sajátházra.

A lakótelep szerintem egy jó konstrukció. Viszonylag olcsó,időt álló,álltalában az infrastuktura is kiválló.

Nyilván nép güggő,de aránylag biztonságos.

És gazdagság ne az hogy mindenkinek van nagy háza,medencéje,autója

Hanem,hogy van hol laknia,és nem azon görcsöl hogy kaja vagy számlák. Az hogy 1fizetésből is meglehet élni. Van lehetőséged előrelépni.

Illetve ott is kell lakni valahol,ha mondjuk csak egy idöre mész oda akkor nyilván nem akarsz egy 10szobás palotát bérelni,egy szálmagadnak,elég 2szoba is.

2017. máj. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

5vagyok.

Külföldi albérlet árak.

Haverral együt laktam egy kb:100nm-es 3 és félszobás étkezőnappalis kecóban 120000izlandi koronáért/havonta Aztán amikor elmentünk betettek oda 4embert...

De ebböl arra következtetek,hogy 60000ezerböl (annyi volt a lakás levonás) gyakorlatilag bárhol normális lakhatási lehetöséget adnak izladon. Mondjuk az nem is reykjavik volt, közvetlen mellete kopavogur.

2017. máj. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
Mindenhol vannak ronda és szép környékek. És rengeteg múlik a fotózáson. Egy jó fotósorozattal a a VIII. ker lenne mindenki álma. És egy rosszal, az az V, I, II-ből menekülnének az emberek. Mindegyik kerületben éltem, nagyon becsapó tud lenni. És meglepő, de sok különbség nem volt az V, és VIII. keres lakásom között, ha leszámítjuk, az 5-ben 3x törtek be. Ne vedd kézpénznek, saját szemmel nézd meg.
2017. máj. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Svájc egy pénzmosoda óriási bankrendszerrel. Fölösleges hozzán méregetni. Ha mégis úgy döntenek a bankárok hogy itt lesz adóparadicsom akkor lehet. De inkább a kajmánszigetek meg a vatikán ami svájcoz mérhető. Azzal a különbséggel hogy nagyon ismert és mindenki számára elérhető. Panelok... kit érdekel. Viszont svájcnak a vatikánnak meg a kajmánszigeteknek sincs nehéz dolga.
2017. máj. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Én egy svájci városban azon akadtam ki, hogy délután kettőkor kihalt volt. Hát éljen ott, akinek 2 anyja van.
2017. máj. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
32%
Most ezzel mi a baj? Inkább laknék egy ilyen lakótelepen, mint egy puccosnak kinéző, valójában kispórolt anyagból épült lakóparkban.
2017. máj. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!