Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon egy átlagos,...

Magyarországon egy átlagos, cisz, utca embere mennyit tud szerintetek a transzneműségről? Mi a véleményük például egy pénisszel rendelkező transz nőről?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 12. 20:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%

Én eddig azt sem tudtam, hogy mi az a cisznemű. Most néztem meg.

Amúgy nem érdekli ez az embereket Magyarországon, sőt, inkább megvetik.

Én szabadabban gondolkodom, mint egy átlagmagyar, de engem sem tud különösebben izgatni a dolog.

2017. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 hollófernyiges ***** válasza:
14%
2017. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%

Felismer egy MtF transzszexuális nőt, és egy nyilvánvalóan transz* feminin személyt. Őket összemossa a melegekkel, és férfiként bánik velük (ld. homofóbia a magyar társadalomban). MtF transzszexuális esetén nem érdekli, hogy pre-op ill. post-op az illető, csak az, hogy mennyire hiteles. Egy hiteles transzszexuális személyt a magyar átlagember képes a választott neme szerint kezelni (KIV: pre-op transzszexuális személy esete a cisznemű, heteroszexuális párjával. ill. pre-op transzszexuális nők és cisznemű leszbikus nők konfliktusai.)


Tudja, hogy mi az SRS (nemi szervi helyreállító műtét), ám azt hiszi, hogy az a fizikai nemváltás teljes folyamata.


Az átlagos ciszhet nem tudja, hogy egyáltalán léteznek FtM transzszexuálisok, ill. transz* maszkulin személyek.

2017. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet a nem-bináris, androgün személyekkel?
2017. ápr. 12. 20:39
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
Ha tippelnem kéne, szerintem a b....ziság egy új formájának gondolják, amiben a férfi nőnek képzeli magát.
2017. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
12%
Akiben a józan ész erősebb, mint a média agymosása, az tisztában van vele, hogy az ilyen emberek mentálisan betegek.
2017. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Én férfi testbe született genderqueer vagyok, androgün jellemmel és afelé tendáló külsővel. Úgy általánosságban jól meg vagyok az országban, de lehetne a társadalom toleránsabb :(
2017. ápr. 12. 20:44
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
#7 Akkor szerintem ne a gyakorikérdéseken keress vigaszt.
2017. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Alain Delon ***** válasza:
68%
7: A kereszténykonzervatívokból csak a sötétség jön. Tőlük csak a szarra számíthatsz. De az átlagmagyarnál is elég nagy a homály. Tudod: szalonna+tepertő a minden.
2017. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem,ha valaki transznemű az operáltassa át magát.

Nagyon groteszk,a pénisszel rendelkező "nő"


Mondjuk, én nem igazán tudok egy transzneműt,ha nőnek érzi magát nőnek kezelni.

Mivel nem nők teljesen.

2017. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!