Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem tartjátok nevetségesnek...

Ti nem tartjátok nevetségesnek, hogy olyanok akarnak papolni az abortuszról, akik azt sem tudják milyen egy átlagos ember élete?

Figyelt kérdés
[link]
2017. febr. 9. 22:24
1 2 3
 1/28 Alain Delon ***** válasza:
69%
De. Ugyanakkor a politikusok mindig olyanról döntenek, amiről halvány gőzük sincs.
2017. febr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Aki a közszférában keres kiemelkedően,tehát az adófizetőktől kapja a fizuját az ne nagyon akarja már osztani az észt a felelős gyerekvállalásról vagy az abortuszról,azoknak akik a versenyszférában dolgoznak,vagy keveset keresnek.

Azt sem tudják mi az élet.

Könnyű úgy vállalni 4-5 gyereket,ha tudod,hogy úgy is jön a lé minden hónapban...


Nekem ez a véleményem.

2017. febr. 9. 23:37
 3/28 anonim ***** válasza:
31%

Attól még hogy egy gyereknevelés pénzbe kerül, még nem tekinthetünk el attól, hogy az abortusz egy emberi élet kioltása.

Én is szegény körülmények között nőttem fel a testvéreimmel, mégsem merült fel a szüleimben, hogy emiatt megöljék bármelyikünket is.

2017. febr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
12%
egy keresztény országban sem szabadna engedni az abortuszt,én már a hétvégi máglyapartikat várom de nagyon no meg az inkvizíció ismételt térhódítása sem lenne rossz
2017. febr. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Én sok szomorú sorsot láttam,ahol az illetőnek jobb lett volna,ha meg sem születik.

Egy lelki nyomorult lett,mert rossz környezetben nőtt fel.


Több ilyen ismerősöm is volt,akik fiatalon haltak meg,mert nem tudták feldolgozni a gyerekkori sérelmeket.


Mégis milyen élet az olyan?Semmilyen...

Persze ezt a budai villákból nehéz megérteni...

2017. febr. 10. 00:43
 6/28 anonim ***** válasza:
72%
Az a baj hogy sokan egy olyan magzat életét akinek a végtagjai sem alakutak ki rendesen összekeverik egy olyan emberével akinek tudata van, aki tudja hogy él és meg fog halni. Természetesen az abortusz nagyon súlyos döntés, egy élőlényről van szó, de nem egy személyről.
2017. febr. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Igen,a tudat különbözteti meg az embert a magzattól.
2017. febr. 10. 00:56
 8/28 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem egyébként sincs joguk beleszólni az egészségügybe olyanoknak,akik öngyilkosságba kergettek egy tisztességes,lelkiismeretes nővért.
2017. febr. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%
A megoldas a megfizetheto vedekezes lenne meg a felvilagositas. Akinek pedig ugy alakult, hogy abortuszra van szuksege (mert pl megeroszakoltak, vagy a vedekezes ellenere is becsuszott egy baba, es nem akarjak 3 ember eletet tonkretenni), annak maradjon meg az abortusz, mint opcio.
2017. febr. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
74%
Azért érdekes ilyenek, addig foglalkoznak magzattal míg megszületik. Utána lesz.rják megszületett gyerek "szülei" agyba főbe verik, megalázzák,nélkülözik,nyomorba él. Rosszabb esetben halára éheztetik vagy veréstől meghal gyerek az nem baj nekik.
2017. febr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!