Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tehetnek? Nem tudom mit...

Mit tehetnek? Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jon a nyari szunet es nincs mit tegyek

Nincsenek barataim sem testverem

Baratokat sem tudok szerezni mert mindenki utal

Es nem szeretek egyedul jarkalni

It nincs semi szorakozo hely mas varosba sem the tudok meni es nincs hobbym

Se baratom 14 eves vagyok


2017. máj. 22. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Pl. helyes önismerettel felfedezheted, hogy milyen tevékenységhez vonzódsz leginkább, mivel foglalkozol gondolatban a legtöbbet. Ez az út vezet a hobbi kialakulása felé.

Azt írtad, hogy nem szeretsz egyedül járkálni. Szerintem mégis sétálj sokat egyedül is, és kérdezősködj pl. arról, hogy hány óra van, merre van ez és ez az utca, vagy hely, stb... Így tágul körülötted majd a világ.

2017. máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is voltam így csak én nagyon szeretek egyedül. Sétálj de ne az utcán hanem pl erdőben stb, és mondjuk fotózz hátha van érzéked hozzá onnan meg már majd lesznek barátaid.
2017. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!