Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az az ember elmebeteg, hogy...

Az az ember elmebeteg, hogy az USA-ból rendel 75ezerért nadrágot, amit fel se tudott próbálni? És még le is írja a kálváriáját, mintha sajnálni kéne?

Figyelt kérdés

Újságírónak való az ilyen ember? Azért minimális értelem kéne szoruljon egy újságíróba, nem?


[link]



2017. máj. 24. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
És ez miért fáj neked?
2017. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Engem érdekel, hogy mi jár egy ilyen mebernek a fejében. Nem fáj, csak tanulmányozni szeretném ezt az elmebeteg agyat, és ehhez kérem a segítségeteket. De egyébként fáj, miért neked nem?
2017. máj. 24. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:

A 444 és a 888 nem újságok, akik ott dolgoznak nem újságírók, én egyiket sem olvasom éppen ezért. Félre ne érts, semmi bajom azokkal akik ezeket is olvassák, csak szeretném erre felhívni a figyelmet.


Rendes neve sincs ezeknek a "hírforrásoknak".

A linket nem nyitottam meg.


Talán Magyar Hírlap, Magyar Nemzet, Népszava, Magyar Kurír, vagy valami hasonló "újságszerű" médiumokkal lenne érdemesebb foglalkozni. Én így gondolom.


De. pl. a The Times, vagy a The Sunday Times sem semmi, akinek, már volt a kezében nyomtatott formában.

2017. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, viszont az írott sajtóban nehéz függetlent, vagy középen állót találni
2017. máj. 24. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert a 444, vagy a 888 az "független", vagy "középen álló"...


Ajánlom a Playboy magazint, na az középen mereven álló!


Talán egy-két amatőr, valóban magán blog van, ami független, de azok sem biztos, hogy "középen állóak" az aktuális olvasó nézeteihez. Esetleg vannak amatőr költők, írók, akik függetlenek, de nekik is van elképzelésük a világról.


Ha zavar, napi hírekben olvasd egyszerre a Népszavát a Magyar Nemzetet és a Magyar Időket ill. a Magyar Hírlapot.

Magyarországon ezzel, olvasóként már valahol "középen" leszel.

2017. máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen online sajtó kell, akkor az Indexet és az Origot is olvashatod együtt.


Nekem a 444 és a 888 valahogy túl színvonaltalan. Ill. semmi komolyabb múltjuk nincs. Ennyi erővel olvashatnám a Ma Indult Színes Hiteltelen c. online napilapot is. Eleve olyan "újságot" olvasni, aminek legalább egyszavas neve nincs, csak számok... Szerintem igénytelen dolog.

2017. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A 888 az nem független, direkt ferdítenek, a 444 valóban nem hírújság, de mindkét oldalra ütnek nagyjából hasonló mértékben, mi mást tudsz még mondani?
2017. máj. 25. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!