Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pedofil ember szerintetek...

Egy pedofil ember szerintetek észleli önmagáról azt, hogy beteg, aberrált vagy normálisnak tartja magát?

Figyelt kérdés

2017. máj. 12. 14:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Erre nem lehet objektív választ adni, sem általánosítani mert nem egyformák az emberek, sem a mentális állapotuk. Ráadásul eldöntendő a kérdésed amire nem lehet értelmesen válaszolni.
2017. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hátha erre jár egy szakértő és név nélkül elmondja, amit tud.
2017. máj. 12. 16:10
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan akinek pedofil vágyai vannak és bűntudata van pedig nem tett semmit és van olyan is aki büszke rá...
2017. máj. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. máj. 13. 09:38
 5/17 anonim válasza:
20%

A kérdés alapján elképesztően alacsony intelligencia szinttel rendelkezhetsz, vagy a tájékozatlanságod hihetetlenül magas fokú.


Kezdjük ott, hogy az, hogy a pedofília betegség-e, egy nagyon erősen vitatott téma. Ha a homoszexuálisokat betegnek mondjuk, azt mondom, oké, a pedofília is. De akkor te is, mert beszűkült a látótered. Egy pedofil igenis lehet normális. Ha annyira szigorúan akarod venni a "normalitás (amúgy írottan, egzakt nem létező) szabályait", ezer százalékig biztos vagyok benne, hogy rólad ugyanúgy el lehet mondani, ha eléggé megvizsgálunk, hogy abnormális vagy.


A pedofil nem azt jelenti, hogy pszichopata. Sőt azt sem jelenti, hogy szellemi fogyatékos. Neked lehet ez utóbbihoz van valami közöd, ezért leírom mit jelent: serdülő kor előtt álló gyermekekhez való vonzalom.


Szóval, ha a kérdésedet hibásan tetted fel (mert ez egy gyűlölettel teli, pszichopata kérdés), és arra vagy kíváncsi, hogy tisztában van-e a pedofil azzal, hogy ez a jelenlegi "társadalmi normák" által nem elfogadott dolog, miért nem fogadják el, egyértelműen igen. Elég csak pár lépést tenni, hogy belefusson az ember egy hozzád hasonló gyűlöletkeltőbe, és a te szellemi képességeiddel is már eljut hozzá, hogy abnormálisnak tartják.


Záróként: normálisabbnak tartom magam tőled.

2017. máj. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Pedig a gyűlölet az belőled árad, de nagyon.
2017. máj. 14. 09:27
 7/17 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik, hogy nem csak én tartom mentális betegségnek.


"A pedofília (a görög παῖς, "gyermek" és φιλία "szeretet" szavakból) a serdülőkor előtti gyermekek iránti szexuális vonzalom, melyet a pszichiátria mentális betegségnek minősülő parafíliaként tart számon. A pszichiátriai betegségeket rendszerező DSM V a serdülőkor előtti életkort maximum 13 évben határozza meg, és pedofilnak az ilyen gyermek iránt vonzódó személyt tekinti, amennyiben az betöltötte a 16. életévét vagy legalább 5 évvel idősebb a gyermeknél, aki iránt vonzódik."


#5! Azt egészségesnek nevezed, amikor egy férfi megerőszakol egy csecsemőt?

2017. máj. 14. 09:40
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

" pedofília betegség-e, egy nagyon erősen vitatott téma"

-te vitatkozol ezen?

egy normálisan működő társadalom minden tagja tudja: hogy egy káros, aberrációról van szó.


Mint ahogy az állatkínzás is az.

Kiszolgáltatott lényeknek -gyermek, állat, vagy védtelen nő - a saját aberrált igényeinek aljas kielégítésére tett kísérlet egy embertől az nem elfogadható.


Ha önuralommal le tudja győzni- akkor nincs semmi probléma.

Végül is az embernek alapvető feladata: hogy uralni tudja önmagát, uralkodni tudjon a sötét, tudatlanból forrásozó vágyain, az öntudat fényével átvilágítsa - (akkor egyébként ezek a sötét ösztönkésztetések el is múlnak).

2017. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos,hogy a társadalom hatására tudják,hogy nem természetes a vonzódásuk,de az már más kérdés,hogy ezt ők maguk,hogyan gondolják.Akinek ilyen vágyai vannak,de sosem elégíti ki őket az valószínű nem érzi úgy,hogy minden rendben van vele,aki igen ott azért már komolyabb gondok vannak,de az is lehet,hogy annyira erősek a vágyai,hogy hiába érzi,hogy nem lenne helyes mégis kielégíti őket.Az egyik hozzászóló párhuzamot vont a homoszexualitás és a pedofília között.Azért baromira nem mindegy,hogy két felnőtt azonos beállítottságú ember szabad akaratából létesít szexuális kapcsolatot vagy,hogy egy felnőtt ember megerőszakol egy gyereket.
2017. máj. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
31%

#5 vagyok


Wikipedia egy eléggé kétes cikkelyéből másoltál, amiben szintén sok vitatni valót találni. A pszichiátria minden emberre rá tud húzni valamilyen betegséget, ha úgy akarja, ez köztudott. Volt is erről műsor, hogy több pszichiáterhez is elmentek ugyan azzal az emberrel, rejtett kamerával, és mindegyik mást mondott, teljesen más gyógyszereket írtak fel. Ennyit ér az a tudomány. Azt elfogadom, hogy evolúciós szempontból ez hibás bekódolás, ugyanis a tényleges célja a szexualitásnak, ezeknek a vágyaknak leginkább a szaporodás, ami nyilván egy gyerekkel ugyanúgy nem lehetséges (legalábbis ha szó szoros értelmében vesszük a pedofíliát, mert az még nem serdülő), de ez a homoszexualitásnál is így van. Így semmivel sem másképp betegség a homoszexualitás, mint a pedofília. Ha te annak tekinted, hát legyen. Én is elkönyvelhetek rajtad sok mindent betegségnek, és teljesen jogosan, mert te is szedtél fel torzult, nem feltétlenül jó géneket, tökéletes ember nincs.


Hihetetlen számomra, hogy akárhányszor párhuzamot vonok a pedofília és a homoszexualitás között, bármilyen részletességgel írom le, hogyan értem a dolgot, jön valaki, aki arra asszociál, hogy egyenértékű a két dolog, ugyan az a működése. Nem, egyáltalán nem ugyanolyan, már csak azért sem, mert egészen más szereplői vannak. Én a lelki hátterére értettem, az is egyfajta szexuális elkódolás. Eléggé egyértelmű, hogy egy meleg miért van jobban elfogadva, mint egy pedofil, elképesztő, hogy mindig van, aki ezt elkezdi nekem magyarázni.


Egészségesnek érzem-e, hogy egy férfi megerőszakol egy csecsemőt? Azt sem tartanám, ha egy nő tenné ugyanezt, bármiféle erőszak elítélendő, kortól, nemtől függetlenül. A pedofil nem azt jelenti, hogy kiszámíthatatlan aberrált erőszakoló. Ezt a legtöbben képtelenek látni, mert a média mindenkinek azt tolja az arcába, hogy mit művelt ez, meg az az ember, és még csak nem is embernek nevezik, hanem pedofilnak. Egyértelműen csupa ilyen ugrik be majd a legtöbb embernek innentől kezdve, miközben ez egy csúsztatás. Én úgy gondolom, hogy a legtöbb pedofil jó ember és egy burokban él, szenvedve végig az életét.


Hogy én gyűlölettel teli? Te hogy érzed magad, amikor valaki odaáll eléd, és közli, hogy te egy aberrált beteg állat vagy, miközben nagyon jól ismered magad, és tudod, hogy nincs így?


Most pedig kicsit ki foglak akasztani... szerintem van realitása annak, hogy egy gyerek szerelmes lesz egy felnőttbe, és boldogok lehetnének, mindenféle lelki sérülés, egyéb bántódás nélkül. Felnőttek előszeretettel pecsételik meg a gyerekeket azzal a jelzővel, hogy "csak gyerek", amit kb. úgy érhetnek "tapasztalatlan, naiv, buta, döntésképtelen". Lehet, hogy a nagyobb rétegre ez igaz, de bizony vannak kivételek. Ahogy ritka az, hogy egy gyerek szerelmes lehet egy felnőttbe, úgy gondolom ez is az, de létezik. A pedofilok közé is kb. csak az emberiség 5%-a tartozik valami felmérés alapján elvileg. Ez olyan kis szám, hogy akár azt is el tudom képzelni, hogy a gyerekek közt is van ennyi, akinek felnőttre lenne szüksége. Több olyan gyerekkel is beszéltem, aki azt állította, hogy 10 éves korában már felnőttet szeretett volna, nem érdekelte a saját korosztálya. Ez mellékes, de sokak nyúlnak is már annyi idősen magukhoz, akár már 8-9 évesen, szóval egyáltalán nem szent lánykák voltak Barbi babával, de nem is unintelligens k*vák. Na, de visszakanyarodva, szerintem értelmes korlátok közt, én úgy gondolom, hogy jobb lenne a világ, ha engednék, hogy gyerek és felnőtt szerelmesek legyenek, és együtt lehessenek, ölelhessék egymást, csókolózzanak, tegyék, amire vágynak, ha őszinte mindkettejük érzése, tiszta szívből jön. Szexet nem feltétlenül értem ide, de ha olyan rég együtt vannak, annyira biztos a gyerek is magában, és tényleg nem kihasználás az egész, akkor akár az is... Akik nem pedofilok könnyen legyintenek rá, hogy kasztráljanak, nyomjuk el magunkat, csukjanak le, öljenek meg, hasonlók, hisz másokról döntenek, másokat nyomnak el, egy kisebbséget, akik esetleg ártalmasak lehetnek. De ahogy te sem leszel pusztán a szexuális vágyaidtól erőszakoló, aljas mocsok, úgy a pedofil sem lesz az arról, hogy gyerekekhez vonzódik.


Vagy, ha ennyire nem vagytok képesek elfogadni, akkor ne jöjjünk itt a demokratikus maszlaggal, hogy nem ölhetünk embert, kasztrálni, kezeltetni kell, gyógyszerezni, meg börtönbe zárni... egyszerűen engedélyeztessétek a pedofilok méreginjekcióztatását. Békés halál. Állatokat sem úgy pusztítják el, hogy ledobják a tizedikról, hanem egy mély, soha véget nem érő álomba merítik... hogy ne szenvedjek tovább például. Tegyétek lehetővé ezt a pedofiloknak is, boldogabbak lehettek nélkülünk. Szerintem önként jelentkezők is sokan lennének, köztük talán én is.


#9 Abban mi nem helyes, hogyha mondjuk kiveri otthon? Senkinek sem árt vele, senki sem tudja meg, ő pedig megnyugszik, könnyebben veszi a minden napokat, nem követett el bűnt semmilyen értelemben. Ha mégis így gondolod, akkor lehet a Biblia szerint élsz, és házasság előtt szűziességet is fogadtál. A homoszexuális kommentedre fentebb már reagáltam.

2017. máj. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!