Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a Tesco, Lidl,...

Hogyan lehet a Tesco, Lidl, Penny stb. újságokat lemondani?

Figyelt kérdés
Az újságokban semmit nem találtam erre vonatkozóan és már nagyon unom hogy folyton ezekkel kell telerakni a szemetest!

2017. máj. 28. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Sehogy, mert ezeket egy újságkihordó teszi az újságoshengeredbe. Ha elkapod a kihordót és feldugod neki az újságot, akkor a másik fogja kihozni a következő adagot. Ha leszereled a postaládát és a hengert, akkor a kerítésközbe fogják berakni. Ha kiírod hogy nem kérsz ilyeneket, kétszer annyit fogsz kapni.

Én az udvaron elégetem.

Ha nincs udvarod, vidd magaddal és dobd egy nyilvános kukába vagy szelektívbe.

2017. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
az újságkihordó csak a munkáját végzi, a postaládákra ki szokták írni hogy nem kérünk reklámot
2017. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Ha azt teszed, amit nulla százalékban tartanak hasznosnak, eredményre jutsz. Nekem elhiheted, több, mint tíz éve nem kapok reklámot, semmilyent, miközben a mellettem lévő postaládák időnként dudorodnak.

Szóval: Nem kérek reklámot. Ilyen egyszerű.

2017. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én megtaláltam mire lehet használni, de csak privátban írom le mert akkor az lenne hogy hülye vagyok. :D
2017. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi perverz embert egy rakáson...
2017. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Beállsz reklámújság kihordónak és nem viszel ki senkinek abban a körzetben.
2017. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!