Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A boltokban milyen minőségű...

A boltokban milyen minőségű macskakaját lehet venni?

Figyelt kérdés
A tescoban,lidlben,rossmannban,aldiban stb.milyen minőségű macskakaják vannak?A whiskas friskies kitekat previtál,a saját márkás termékeik,és a többi eledel milyen minőségű?Lehet kapni prémiumot is?Van olyan ami nem drága?(egy 40g os alutasak 300 Ft)Valami olyan ami megfizethető és prémium ami sokféle boltban is kapható?? Köszi ha válaszoltok! Többféle márkára is kíváncsi vagyok :)

2017. ápr. 19. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel állateledel boltban vagy rendelsz a neten? SOKKAL jobban jössz ki, árban is és minőségben is. Ha a netes fizetés a gond, szinte mindenhol lehet választani utánvételt / futárnál fizetést stb. és sok átadópont is van már, ahol nem kell külön fizetni a kiszállításért, és fizetni is lehet. Nem kell félni a nagyobb kiszereléstől sem. - Az általad megjelölt boltok kínálatát én egyáltalán nem tarom jónak (nem is csoda, nem erre specializáltak), így ezekből nem tudok javasolni.
2017. ápr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az általad felsoroltak hulladékok, olyan mintha te zacskós levesen és chipsen élnél életed végéig. Az egyetlen elfogadható táp, amit a Tescoban láttam az a Purina One. Viszont az drága. Macskatápot ( szárazat persze ), nagy kiszerelésben kell venni gy sokkal olcsóbb. A legjobb prémium tápok pl. Orijen, Acana, Tatse of the Wild, Josera, Hills stb. Viszont ha ezek neked túl drágák vannak olcsóbbak is természetesen pl. :Brit Care, Happy Cat. Én Ontarioval etetem őket, 800 Ft kilója a 10 kg-os kiszerelésnek. Innen szoktam rendelni, ingyenes a szállítás. [link]
2017. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt értem ,hogy ha rendelek pl 18kg tápot és olcsóbb és lehet,hogy fél évig is elég ezt értem.De akkor is van vagy 20ezer forint és szerintem senki nem akar fél éven keresztül ugyonaolyan kaját enni.Rá sem fog nézni,és lehet,hogy nem is szereti! A müllerben vettem 200g os konzervet 260 FT ért 70%os hústartalma van.Ez nagyon jó,csak sajnos nincs a közelben müller.Az állateledelesnél cat chow,N&D(egy féle),whiskas,kitekat,friskies(ezeket nem is akarok soha az életbe venni)Royal canin ami méregdrága,purina one ami a boltokban sokkal olcsóbb,szóval nem sok választek van,IAMS meg a rossmannban olcsóbb.Az N&D t már megunta,a cat chow ot nem szereti.Orijen még a közelben sincs!Amúgy is minek vennék ilyen drága tápot 3 kg van vagy 10ezer ft!Magamra nem költök ennyit!Az árán inkább veszek húst.És nem az internetes rendelésre vagyok kíváncsi azzal én is tisztában vagyok!
2017. ápr. 19. 19:32
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja és ezeket csak úgy random felsoroltam,ez nem azt jelenti,hogy ezt fogom venni
2017. ápr. 19. 19:35
 5/10 A kérdező kommentje:
Utána néztem a joserának és egyszerűen szuper! :) Az ára nagyon jó a hústartalma is ilyen biztos fogok rendelni,ja és köszi a választ!!!
2017. ápr. 19. 19:38
 6/10 A kérdező kommentje:
Nézegettem a josera mellé alutasakosat és rátaláltam az animondára ez a kettő tökéletes lett! :) Most már nem érdekel mi van a tescoban aldiban!A previtál és a kitekat is csak egy rakás sz@r!
2017. ápr. 19. 19:57
 7/10 anonim ***** válasza:

Még csak annyi, hogy a macskák esetében állítólag nem jó váltogatni a tápokat a "változatosság" miatt, mert válogatós lesz tőle, és csak a kedvenc kajáját lesz hajlandó megenni. (Kutyáknál meg állítólag fordítva, időnként váltani kell, mert megunja, de ha váltasz, akkor megeszi az újat is.)


Nem tudom, mi ebben az igazság - a mi macskáink kb. 1,5 éve eszik azt, amit most, nem unják. A kutyánk anno időről időre ráunt, de nála is kb. 2 félét váltogattunk, ha már elege lett.

2017. ápr. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt nem tudtam hogy nem lehet váltogatni a kajáját.Eddig kerestem a tökéletes tápot számára amíg nem találta neki semmit azt vettem ami jó minőségű de akciós.Most már rá fogunk állni 2 féle tápra,az alutasak és a konzerv minőségi táp mellett nem sokat számít ha néha eszik egyet.Az egyetlen olyan kaja amit utál az a prevital, nem tudom miért :) köszi a választ,már minden világos! :)))
2017. ápr. 20. 14:25
 9/10 anonim válasza:
Sziáminak való Royal canint adok a macskámnak! Én spec megrendelem a 10 kilós adagot (18000 ft), 8 hónapig elég, imádja...
2017. ápr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem házimacskám van szóval a fajtatáp felejtős,de azért köszi:)
2017. ápr. 22. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!