Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Feloszlott a One Direction?

Feloszlott a One Direction?

Figyelt kérdés

Ha igen mikor? Ha csak szünetelnek mikor folytatják újra?

És mért tartanak szünetet?



2017. jún. 15. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdeklődés hiányában elmaradnak.
2017. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igazából úgy volt, hogy 2017-re visszatérnek, de ez nem valósul meg, mert Harrynek az év második felében és 2018-ban is turnéja lesz. Ezzel együtt Niallnek is tervben van a koncertezés, Liamnek is. Louis pedig július végén adja ki 2.számát Bebe Rexhával(talán jól írtam) a Back To You-t. Én nagyon szeretem őket és úgy gondolom külön tényleg jó dalokat adtak ki. Viszont szívesen elmennék a koncertjükre és látnám újra együtt őket. Én úgy gondolom, hogy nem térnek vissza, bár minden kérdésnél elmondják, hogy most ez a külön karrierjük érdekében van és később visszatérnek, de nem lesz így. Vagyis én nagy Directioner vagyok és 100%-ig ott vagyok és hiszek nekik. Louis egy interjúban a héten azt mondta, hogy Harry akarta nagyon a "szünetet" ő és Liam nem. Niall pedig nem akart feszültséget. Aztán kiderült, hogy Cherly terhes(Bear Paynnel) így Louis egyedül maradt a dologban.18hónap? Hagyjuk már! Az is letelt...:( Egyszerűen nem tudom mi lesz. Amikor ezt olvastam annyira csalódtam Harryben, mert ha nem lett volna szünet akkor ő kilépett volna a bandából. Hát... meglátjuk még mit alkotnak.14/l
2017. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2017. júl. 1. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!