Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hova menjek dolgozni? Tanácsta...

Hova menjek dolgozni? Tanácstalan vagyok, és teljesen el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok. Matematika - Informatika profilú Liceumot végeztem, de van egy Közepes értékrendű számitógépkezelő diplomám is.( megjegyzem nagyon jól értek a számítógépekhez , szinte már otthonosan mozgok az ilyen dolgokban,sőt a szomszédoknak én javítom a gépüket mindig meg. ) Tavaly szerettem volna egyetemre menni , viszont nem volt pénzem reá , és a szüleimnek se , sajnos... Amihez értek azok a következők: számítógépkezelés és javítás , web design , adatbázis kezelés , marketing , reklámozás ,statisztika készítés, ms office csomag programjaiban dolgozás , érdekel a business , és a vállalat vezetés. Mindezeket szeretem is csinálni. Néha hobbyból is csinálok pár dolgot. Sajnos egyetemi képzés és minden egyébb kurzusok nélkül seholsem kaptam munkahelyet , amient én szerettem volna , amihez értenék s szeretnék csinálni.Kb. 2 hónapja alkalmazott egy biztonsági cég, biztonsági őrként. Ide szükségszerűen mentem h összegyűjtsek egy kevés pénzt... viszont a fizetés minimális , a munkaidő 12 óra s alig 24 óra ha szabad... az igazgatókról ne is beszéljek h h bánnak az alkalmazottakal , még rendesen szóba se állnak az emberrel , csak úgy csúságból :( Szerintetek ennyi képzéssel és 0 munkatapasztalattal hova mehetek még dolgozni?? felvesznek e még valahova ?? :( maximálisan el vagyok keseredve :((( ha van tanácsotok kérlek segitsetek!
2010. máj. 19. 22:15
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és angolul is tudok kb közepes szinten.
2010. máj. 19. 22:31
 2/4 anonim válasza:

hát sztem én nem értek veled egyet:)

pont az info szakma olyan amihez nem kell diploma

Aki tudja csinálja, aki nem az tengődik.

PL gondol bele Bill Gates-nek volt diplomája???

nem ott hagyta az egyetemet.

Jól van tudom 1 millióból 1 ember, de hidd el van bele látásom a dolgokba.... tesóm mérnök informatikusnak tanul, és ő is mindig mondja h az állás interjú az infós szakmákra olyan, h kapnak egy feldatot és meg kell csinálni

pl: vmit programozni

és nem feltétlenül az kapja meg az állást, akinek diplomája van, hanem az aki ért hozzá

Hidd el ha annyira "jó" lennél, akkor lenne munkád vagy olyan szinte van balszerencséd h rossz helyen keresgélsz

nah mindegy kívánok minden jót, és jöhetnek a lepontozások:)

de mi mindig fáj az igazság:)

2010. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanácsom nincs, én is keresgélek. Ez van.
2010. máj. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tegnap 22:36:

A legfontosabb valóban a tudás az informatikus szakmában, de a legtöbb álláshirdetésben azért ott szerepel, hogy felsőfokú végzettség kell hozzá, így nagy eséllyel akinek nincs diplomája azt be sem hívják.

2010. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!