Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem találom a helyemet,...

Nem találom a helyemet, teljesen elvagyok keseredve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy új suliba mentem ebben az évben. Jó sulinak tűnik,kedvesek a tanárok,sok program van stb.

A problémám annyi,hogy erre az évre nagyon sok mindent elvállaltam ott. Különbözetiznem kell 4 tantárgyból 1-2 hónap múlva+mint ahogy a többiek is,vizsgázok félévkor 3 másik tantárgyból és még dolgozok is suli mellett(ezekről mind nem tudtam,év elején közölték velem hogy vizsgáznom kell ebből és ebből). Nincs közel a suli,így csak az utazással megy el oda-vissza 1,5-2 óra. Nagyon korán kelek,későn fekszek (nemtudok előbb lefeküdni,ennek több oka is van) és így nagyon kivagyok merülve nap mint nap. Emellett nem találom a helyem az osztályban,akikkel barátkoznék azok csapatokban vannak és nem akarnak befogadni úgy érzem. Van 1-2 lány akikkel mindennap beszélgetek,de így mégsem az igazi...


Gondolkodtam az újabb suli váltáson (van egy olyan gimi ahol kifejezetten az érettségire készítenek fel,tehát csak a fontosakat tanítják,így nagyon kevés órájuk van egy nap,hamar végeznek). Ott vannak ismerőseim,barátaim,nem érezném magam egyedül és könnyebb lenne a beilleszkedés.


Szerintetek jó ötlet? Ha maradnék itt,hogy tudnék beilleszkedni? Segítsetek :(


2011. szept. 13. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem egyértelmű hogy sipirc a másik suliba:D De ez annál kicsit komolyabb hogy idegenek tanácsát fogadd meg,meg ha jól értelmeztem akkor 18 éves vagy, szóval magadnak kéne döntened, de úgygondolom Neked is egyértelmű hogy menj a másik suliba.:D
2011. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem vagyok 18 :).

Amúgy sokat számít mások véleménye,kiváncsi vagyok ki mit tenne a helyemben,anno vagy akár mostanság ki hogyan illeszkedett be.

Nem szeretnék ugrálni egyik suliból a másikba,mostmár csak jól szeretnék dönteni,és nemtudom,hogy ez az lenne-e.

2011. szept. 13. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Jójó értem:D én a helyedben mennék a másik suliba.

megoldódna a barát-szerzéses dolog, kevesebb óra, amivel párhuzamosan több idő és ritkább napok, és az a pár óra is csak a lényeget tanítja.+ talán még közelebb is lesz a suli hozzád.:D

2011. szept. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!