Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol van Székesfehérváron...

Hol van Székesfehérváron igazolványkép-készítő automata?

Figyelt kérdés

Kéne igazolványkép jogsihoz, nem tudom hol vannak ilyen automaták, gondoltam tájékozódok.

Tudtok segíteni? Plázában van mondjuk?


2010. máj. 20. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mész be egy fényképészhez? Ott azonnal megcsinálják. Egyébként ha már megvan a jogsid és meg akarod csináltatni, akkor okmányiroda, ott a fényképet is elkészítik.
2010. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jó témában jársz :D
2010. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És fényképészt(olyat aki azonnal megcsinálja) hol találhatnék?(Fehérváron)

Egyébként azért utálom az ilyen fényképészeket mert mindig rendezkednek és a lehető legbarmabb pózokba állítanak be, hogy véletlen se nézz ki előnyösen, egy automatában meg magadnak megnézheted és senki se szól bele... Ráadásul jóval gyorsabb is.

2010. máj. 23. 08:32
 4/6 anonim válasza:
Ja,így már érthető hogy miért ide a szex,szerelem témába írtad...ddddd
2010. máj. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hogy miért írtam ebbe a témába? jah.

bocs.

Megmondom: mert mindegyik más kihalt, posztoltam én oda is ahova kell, csak oda 4napja nem jött egy válasz se ide meg pár órán belül 3...

Ezért gondoltam ha választ akarok kapni akkor inkább ide teszem, mert van is esélyem hogy kapok választ...

2010. máj. 23. 10:38
 6/6 anonim válasza:
Szerintem, ha megmondod a fényképésznek, hogy jogsihoz kell, akkor nem fog háttal leültetni, hogy a nyakadat kitekerve lefényképezhessen. Akkor szemből fog lefotózni.
2010. máj. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!