Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért ennyire ellenszenvesek a...

Mért ennyire ellenszenvesek a női youtuberekkel?

Figyelt kérdés

Ha megnézem a magyar (és sejtésem szerint nem csak a magyar) Youtubet számottevően több férfi tartalomgyártó van mint női. Ezt persze meg is értem, mivel a női youtuberek legjava általában kozmetikumokról készít videokat (smink, haj... stb.) amik nem vonzanak nagy tömeget (ezek javarészt csak más nőknek szólnak). Ámbátor számos kellemes videot találtam ahol a női youtuberek izgalmasabb témákat mozgatnak meg, vagy csupán személyükkel kompenzálnák és meglepetésemre borzalmasak a reakciók.

https://www.youtube.com/watch?v=HHvJJMkAyTk

https://www.youtube.com/watch?v=e5T3BgsKcGY

Az első nő komoly érvrendszerrel üzen, és a válaszok legjava abban merül ki hogy mennyire szép, emellé társul még az is hogy szexrabszolga lesz... ahogy olvastam senkit sem fogott meg az üzenete, alig értelmezték páran. A másik videora véletlenszerüen találtam, és közepesen szórakoztatónak tartom, mégis bámulatos a komentszekció... számtalanszór pitsának van nevezve, olyan kérdéseket kap mint a "fél egy öhmmm-tól" és még sorolhatnám egészen addig hogy nem találja a fésüt o.O Nem értem, mért kell ennyire elfogultnak lenni?



2017. júl. 7. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Öhm, láttam ezt a videót (elsőt), megnéztem a kommenteket, és azért azt is kifejezik, mennyire okos nő, amellett, hogy szép. A szexrabszolgát meg arra értették, hogy a muszlimok elviszik szexrabszolgának.


Amúgy a magyar Youtube-on tényleg kevés az igényes tartalomgyártó, nem csak a nők, a férfiak közt is.

2017. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom mire értették, de nem gondolod hogy durva poén? >.>
2017. júl. 7. 20:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy a magyar Youtube-on tényleg kevés az igényes tartalomgyártó, nem csak a nők, a férfiak közt is."

Szerintem ez nem igaz. Arányaiban, figyelembe véve, hogy kis ország vagyunk, szerintem nagyon is sok videós van, aki minőségi munkát produkál.

Persze a legtöbb lány sminkes meg beauty videókat készít, de nyilván nem véletlenül - ez kell a sok birkának. Ha Hegel dialektikájáról értekezne, az nem érdekelné az embereket. Dancsónak is vannak fantasztikus timelapse videói, de a nézői inkább az idiótaságra kíváncsiak.

2017. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első videó nagyon érdekes volt, én még nem találkoztam vele szóval köszönöm, hogy megosztottad! Ha kicsit jobban tudnék angolul, feliratkoznék a hölgy csatornájára, mert ezzel a gondolkodásmóddal, már megnyert magának.

A második már nem nyűgözött annyira le, kb annyira érdekel mint a hasonló videók amiket tinik gyártanak függetlenül attól hogy fiú vagy lány az illető...

Számomra az ilyen típusú videókba, a tartalom a fontos. Meg persze nyilván valamennyire az is számít, hogy az illető milyen formában adja azt elő. Egyébként nem csodálkozom a kommentszekción, a világ túlnyomórészt kevesebb intelligencia hányadossal megáldott emberekkel van tele, ami köszönhető az oktatás elhanyagolásának. (nem csak nálunk) Ha ebbe belegondolsz már látod is a párhuzamot a kettő közt. :)

2017. júl. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Példatáramat gyarapítottam vele, de reméltem hogy valaki észre veszi a többletet, ez mostboldoggá tett :) Dancsóról meg meg van a véleményem, nem a nézői miatt romlott... kifogott az anyagából és onnantól kezdett el "szakszerüent" forgatni ami már csak paródia kategória és nem kritika.
2017. júl. 7. 21:13
 6/9 A kérdező kommentje:
Aranyos és szép tessék :D esteleg a tartalmáról valamit? Vagy az másodlagos?
2017. júl. 11. 14:39
 7/9 anonim válasza:
Én is megnéztem "Noémi Rebeka" egyik (Q&A) videóját. Tényleg minőségi videók, és szerintem tehetséges is. Véleményem szerint sokkal több feliratkozót érdemel. ^^
2017. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szívesen nézném egy női youtuber előadást a hegeli dialektikáról.
2018. febr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*előadását
2018. febr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!